reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
U mnie raczej nie będzie stymulacji do in vitro w tym miesiącu, okres się nie rozkręcił, plamienia cichną... nie wiem o co chodzi. Rano brzuch mnie bolał a teraz już cisza. Jutro będziemy się kontaktować z klinika i pytać co dalej.
Czy brałaś już jakieś leki? Przepraszam, ale podczytuję tylko i nie zawsze wyłapuję wszystkie posty
 
Dzięki za wszystkie miłe słowa :) ja aktualnie na zmianę wpadam w euforię, że się udało i lekką panikę, że coś będzie nie tak.
Trzymam kciuki za Was, jak widać, udaje się ;)
@Magierowa jak lekarz na wizycie potwierdzi, że wszystko ok, to chyba faktycznie Piccolo otworzę
Truskawkowy najlepszy :) . Piłam ostatnio na rocznicę ślubu, trunek ciężarówka :p
 
Podjęliśmy decyzje z mężem, nie robimy ivf w tym cyklu bo coś mu ciężko idzie, nie może sie ta małpa rozkręcić i nie chce tracić wakacji na siedzenie w domu (3 tyg) jutro idziemy wykupić wakacje na Krete albo Rhodos [emoji5] dziś byliśmy zrobić rozeznanie
Świetna decyzja! Co się odwlecze to ... wiadomo [emoji4] a reset dla głowy pierwsza klasa!
 
Podjęliśmy decyzje z mężem, nie robimy ivf w tym cyklu bo coś mu ciężko idzie, nie może sie ta małpa rozkręcić i nie chce tracić wakacji na siedzenie w domu (3 tyg) jutro idziemy wykupić wakacje na Krete albo Rhodos [emoji5] dziś byliśmy zrobić rozeznanie
Odpoczynek od wszystkiego dobra sprawa! My z mężem po trzeciej inseminacji też odpoczęliśmy i łatwiej nam teraz podchodzić do stymulacji przy IVF.. aczkolwiek, jeśli pierwszy transfer się nie uda, nie wiem co zrobimy dalej. Pewnie też odpoczniemy i wtedy się zastanowimy co robić dalej...

Udanych wakacji i niemyślenia o wszystkim! :)
 
reklama
Do góry