reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej!!
Potrzebuje konsultacji dziewczyn doswiadczonych :p
Jestem po 3 probach iui i niestety lipa, mieliśmy od początku problem z nasieniem męża, po dłuższym leczeniu lekarz stwierdził że można próbować zajsc w ciąże ale bez efektow. Zdecydowaliśmy się na iui ale jak już mówiłam- nie udanych.
Mam wątpliwości czy oby na pewno iui w naszym przypadku ma sens ponieważ mąż ma ok 15mln dobrych plemnikow, wiem że minimum to 1 mln ale chciałam Was zapytac (w celu porównania) jakie są parametry Waszych partnerow. Czy mogłybyście mi powiedzieć ile ml nasienia Wam aplikowano i jaką ilosc plemnikow?!
Rozważamy już z mężem skorzystanie z banku dawcow bo moze wówczas nasze szanse byłyby większe..
To dobry wynik kochana - jeśli jesteście młodzi szukałabym innej przyczyny i tak szybko nie rezygnowała z genetycznego ojcostwa
 
reklama
Cukrzycy? To jeszcze zbadaj sobie cukier i insulinę na czczo. I w razie wysokiej insuliny do endokrynologa po metformine idź! Ona dobrze wpływa na jajeczka.
Na cukrzycę leczylam się 15 lat metformina .od pół roku jestem na diecie ,która dała lepsze efekty niż metformina, więc metformina została odstawiona, a cukier jak u zdrowego czlowieka
 
Na cukrzycę leczylam się 15 lat metformina .od pół roku jestem na diecie ,która dała lepsze efekty niż metformina, więc metformina została odstawiona, a cukier jak u zdrowego czlowieka
Nie chodzi o cukier tylko o insulinę. Bardzo dużo osób cukier ma w normie ale kosztem wytężonej pracy trzustki. Trzustka wyciszona sprzyja jakości jajeczek. Metformina bez diety jest bez sensu -zgadzam się :)
 
Potwierdzam termin laparoskopi. Za chwilę wychodzę do szpitala A jutro zabieg. Denerwuje się strasznie że strachu jak wygląda samo badanie jak i jaki będzie wynik.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-) pozdrowienia z Tunezji. Okres spóźnia się 3 dzień. Zero objawów żeby miał się pojawić jutro. :-D :-D chyba Afryka nie służy regularności. Zaraz nadrobie forum. Dziś wi fi hula jak szalone. Po odcięciu od internetu to luks sprawa.
 
Do góry