reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
ale wtedy do zapłodnienia dochodzi dużo wcześniej wydaje mi się ze takie rzeczy dzieją się u osób które maja nieregularne cykle :p ja już po becie teraz kilka godzin w niecierpliwości i będzie wiadomo :) trzymajcie kciuki :D
Trzymam kciuki.
Ja dzis też niby termin @ siedzę w pracy i tak myślę czy jechać po na bete. Tylko tak bardzo się boję.
 
Cześć Dziewczyny. W tym cyklu mam często skurcze macicy. Jestem juz za połówka cyklu a tu takie numery. W 1 fazie miałam brązowe plamienia. Zaraz po skończonym krwawieniu. Teraz śluzu pełno i te sciąganie. Jakiś pomysł co to ?
Lekarz pod koniec września
 
Taka kolej rzeczy, dawno nie było pozytywu, praktycznie większość dziewczyn jak tu przyszłam ponad rok temu pozachodzily i urodziły już a bardzo mało zostało tych co dalej walczą. Ja już byłam w 2 takich wątkach - dinozaur staraczkowy można mnie nazwać

Ja tez jestem
Kochana jeszcze
Nie jestes sama
 
Witam :)jestem tutaj nowa:) mamy z mężem przed sobą inseminacja. Na razie wszystkie badania mam zrobione tylko w środę ostatnie - drożność jajowodow. Niestety mąż ma azoospermie. U mnie troszkę podwyższony testosteron i prolaktyna. Amh 1,47 wiek 29 lat :)
 
reklama
Do góry