)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    176
reklama

Madzia9211

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bardzo mi przykro wszystkie tu wiemy jak się Teraz czujesz eh mam nadzieję że któraś odczaruje ta grupę w końcu
Nie ma co się załamywać rzadko kiedy pierwsza IUI kończy się sukcesem..:) tak sobie mówię :) a naprawdę to jestem rozczarowana i nie wiem co dalej :| drugie podejście prawie 2 tygodnie czekania i znów 2 tygodnie w niepewności .
Przynajmniej nauczę się cierpliwości

Mustbe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Każda z nas wie co czujesz. Czekanie jest zawsze najgorsze a każdy dzień się ciągnie
Nie ma co się załamywać rzadko kiedy pierwsza IUI kończy się sukcesem..:) tak sobie mówię :) a naprawdę to jestem rozczarowana i nie wiem co dalej :| drugie podejście prawie 2 tygodnie czekania i znów 2 tygodnie w niepewności .
Przynajmniej nauczę się cierpliwości

Asiczek84

Rozwiązania
0
Witam :)jestem tutaj nowa:) mamy z mężem przed sobą inseminacja. Na razie wszystkie badania mam zrobione tylko w środę ostatnie - drożność jajowodow. Niestety mąż ma azoospermie. U mnie troszkę podwyższony testosteron i prolaktyna. Amh 1,47 wiek 29 lat :)
Amh wskazuje na obniżona rezerwę jajnikowa. Jak tam endometrium? Czym Cię stymulują?

Asiczek84

Rozwiązania
0
Ja miałam podobne i moj gin zaczął dramatyzować ze trzeba się spieszyć. Suma sumarum i tak nic z tego nie wyszło. Dwie nieudane iui.

Alkalalka82

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bylam jednak u gina.1 dzień @ dostalam CLO od 2 dnia cyklu przez 5 dni. I w gratisie MIOVELIA bierze sie tak samo jak clo. Brala któraś?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
xPola Staramy się 22
G Staramy się 2
2 Staramy się 13
A Przyszłe mamy 4013

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry