reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    176
reklama

żabciaaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@Mustbe tak bardzo mi przykro, tak mocno przytulam :hmm:
Dziewczyny ja już po urlopie, czas wrócić do rzeczywistości i starań Dziś miałam trzecie IUI.... do trzech razy sztuka :tak: :tak: :tak: a powiedzcie mi czy któraś z Was się orientuje jeśli chodzi o przygotowywanie nasienia, bo dwukrotnie było napisane że przygotowywane metodą swim up a tym razem było napisane flushing... co to jest?!?!?!? nie mogę znaleźć na ten temat żadnych informacji :ninja2: jedyne co znajduje to, że jest to jakaś metoda rozrodu trzody chlewnej :szok: :-D

agawid

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas dwie iui i nawet nikt nic nie powiedział jaka metoda było szykowne nasienie... teraz mnie to zaciekawiło

żabciaaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@Justyna2891 dokładnie taki raport dają... I tak mnie zaciekawiło, że z 28 mln zrobiło im się 58 mln :eek: dlatego też zwróciło to moją uwagę.... dziwne to jest dla mnie, żebym wcześniej zauważyła to bym zapytała lekarza....

Justyna2891

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@Justyna2891 dokładnie taki raport dają... I tak mnie zaciekawiło, że z 28 mln zrobiło im się 58 mln :eek: dlatego też zwróciło to moją uwagę.... dziwne to jest dla mnie, żebym wcześniej zauważyła to bym zapytała lekarza....
No u Nas ma tym raporcie jest podana metoda , sprzęt i wszystko jest opisane oraz podpis embriologa

agawid

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Może dlatego u mnie nie było bo iui miałam w prywatnym gabinecie ginekologa. Nie w klinice

reklama

Justyna2891

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Może dlatego u mnie nie było bo iui miałam w prywatnym gabinecie ginekologa. Nie w klinice
Ja też miałam w gabinecie :) Ale może oni zwyczajnie tego nie drukują, tylko na życzenie, a tak to same parametry. Może to zależy od tego tylko co tam mają w programie ustawione w podglądzie i do wydruku :). Pewnie jak się dopytasz to się dowiesz co i jak.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
xPola Staramy się 22
G Staramy się 2
2 Staramy się 13
A Przyszłe mamy 4013

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry