reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć :-) witaj u nas w grupie. Troszkę juz przeszłas. Ale super ze masz choć jedno dziecko :-) miałyśmy w grupie specjalistke od naturalnych specyfikow. Teraz jest mama bliźniaków :-) :-) może pasta z awokado, orzechy ;-) musze odszukać te szczęśliwa miksture na forum. Zuzik ratuj !
Dzięki agawid. Mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy najlepiej isc zrobic poziom progesteronu? W 7 dniu po iui czy wczesniej? I czy w ogole jest sens jesli przyjmuję luteinę? Wtedy zrobic go przed wzięciem tabletek czy po? Czy to bez znaczenia?
 
Progesteron badam 7 dni po rzekomej owulacji żeby sprawdzić czy faktycznie była.( Mam na mysli cykle naturalne )Nie zawsze mogę być na usg czy monitoringu cyklu. Jeśli wynik dwucyfrowy to mam pewność że była owu.To tez dobry znak,że w razie ciąży nie będzie poronienia.

Robiłam tez kiedyś progesteron przy przyjmowaniu luteiny lub duphastonu. Brałam to przez około 2 lata. Zmierzylam poziom tak orientacyjnie czy dziala i czy dawka jest ok. Myślę,że można zrobić tydzień po iui. Tylko myślę czy warto jeśli bierzesz sztuczny progesteron to najpewniej poziom jest ok. Mnie zawsze wychodził ok przy suplementacji.

Teraz mam 10 mies detoksu od leków i dopiero teraz będe badać hormony. Czy sama wytwarzam dobra ilość.
 
Witam Was to znowu ja :>
IUI miałam 31.07 (moja 1sza IUI)
W 27dniu dc (12dni po IUI) beta 0.001 :(
Dzis 33dc okresu brak :|
Czy po IUI opóźnienie jest całkiem normalne?
Dodam ze sr długość cyklu to 29 dni.
 
Witam Was to znowu ja :>
IUI miałam 31.07 (moja 1sza IUI)
W 27dniu dc (12dni po IUI) beta 0.001 :(
Dzis 33dc okresu brak :|
Czy po IUI opóźnienie jest całkiem normalne?
Dodam ze sr długość cyklu to 29 dni.

Jeśli brałaś jakiś progesteron to możesz dostać później. A wiesz dokładnie kuedy miałaś owulacje i czy pecherzyk peknal?
 
Jeśli brałaś jakiś progesteron to możesz dostać później. A wiesz dokładnie kuedy miałaś owulacje i czy pecherzyk peknal?

Żadnych leków nie brałam
30 lipca lekarz podczas usg powiedział pęcherzyk ma 15mm jajniki szaleją będzie owulacja jutro inseminacja
I tyle
Pojechałam na imseniacje ale byłam w takim stresie ze nawet się nie zapytałam ile mm ma pęcherzyk i czy pękł
Lekarz zrobił co trzeba i powiedział czekamy 2 tyg i tyle :|
 
Dziewczyny, jestem dzień po inseminacji i rozłożyło mnie przeziębienie [emoji30]
Czy to może mieć wpływ na wynik? Czy można brać leki czy lepiej nie??
 
reklama
Do góry