reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czar prysł @przyszla dzis
Przykro mi:( Wiem co czujesz i boję się, że mnie czeka to samo za kilka dni

U mnie dziś 6 dpo iui... boszzz... jak ten czas się ciągnie... do testowania jeszcze tydzień... o ile plamienia nie pojawią się wcześniej, bo w ostatnich dwoch iui rozpoczynały się już w 12-12 dpo...
 
reklama
Ok jak uda mi się kupić to jutro zrobię :)
Hej ja też po pierwszej iui @ dostałam w 35dc a zawsze 28 29 też nie brałam żadnych leków a pecherzyk miał tylko 17mm i endometrium tylko 7.5 od tego momentu minęły 2 miesiące i teraz na nowo się zabieram za to wszystko
Pecherzyk powinien mieć minimum 19mm a endometrium 9mm
Także u mnie też się wydaje że ta iui była niepotrzebna przy takich wielkościach eh trzymaj sie
 
hej Dziewczyny, chwilkę nie pisałam bo musiałam odetchnąć. wczoraj, 2 tyg. po iui, robiłam test i niestety wyszła 1 kreska. czekam więc na @, co mnie trochę dziwi, bo jednak do tej pory dostawałam ją ok. 12 dni po owu, a poprzednio jak brałam otrivelle, to 10 dni po zastrzyku @ już była. leków żadnych nie przyjmowałam.

jestem już trochę wymęczona, hormony szaleją, czuję się jak rozjechana walcem. do tego bardzo poleciała mi cera, z którą i tak mam problemu. M. chce od razu w kolejnym cyklu podchodzić do kolejnego iui, ja nie wiem czy mam na to siłę.
 
U mnie 28 dc...jeszcze 10 dni do @. Od kilku dni mam przeświadczenie ze jestem w ciąży ale juz taka jazdę miałam nie raz wiec to trochę olewam ;-) ...jak to się człowiek zmienia im dłużej walczy ...kiedyś zrobilabym juz 10 testów :-D
 
M. wczoraj wieczorem pojechał po drugi test, i - o dziwo - dzisiaj rano 2 kreski! czekam na wynik bety i zaczynam się stresować, bo nie powiem bym jakoś szczególnie od czasu ostatniej iui o siebie dbała, jakoś od razu spisaliśmy ten cykl na straty. w sobotę, czyli równo 2 tyg po iui, test był negatywny, jedyny co mnie zdziwiło to brak @, czy chociażby plamienia, które mam zawsze.
 
Wspaniała wiadomość, niech beta rośnie
M. wczoraj wieczorem pojechał po drugi test, i - o dziwo - dzisiaj rano 2 kreski! czekam na wynik bety i zaczynam się stresować, bo nie powiem bym jakoś szczególnie od czasu ostatniej iui o siebie dbała, jakoś od razu spisaliśmy ten cykl na straty. w sobotę, czyli równo 2 tyg po iui, test był negatywny, jedyny co mnie zdziwiło to brak @, czy chociażby plamienia, które mam zawsze.
 
reklama
M. wczoraj wieczorem pojechał po drugi test, i - o dziwo - dzisiaj rano 2 kreski! czekam na wynik bety i zaczynam się stresować, bo nie powiem bym jakoś szczególnie od czasu ostatniej iui o siebie dbała, jakoś od razu spisaliśmy ten cykl na straty. w sobotę, czyli równo 2 tyg po iui, test był negatywny, jedyny co mnie zdziwiło to brak @, czy chociażby plamienia, które mam zawsze.
Super. Czekamy na bete.
 
Do góry