reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dzięki Dziewczyny, nawet nie wiecie jak miło od Was usłyszeć wszystkie te słowa! póki co trochę w wynik nie wierzę, a trochę przerażona jestem, bo to takie nierealne. Jakby nie patrzeć 2.5 roku czekania, więc teraz tylko skupiam myśli by wszystko tam pięknie rosło :)
 
Witam wszystkich! Dołączam do grona inseminiaczek... dzisiaj za mną pierwsza inseminacja! 15 dzień cyklu, pęcherzyk niepekniety - 24 mm, dostałam pregnyl na pęknięcie 2 h przed zabiegiem, a jutro rano sprawdzamy czy pękł...
Niestety nasienia było mało, bo przez weekend przytulalismy się z mężem - moja doktor wyliczyla, że pecherzyk pęknie wcześniej i damy jeszcze szansę naturze, a z inseminacja poczekamy do przyszłego miesiąca, a tu się uparciuch uchował! Więc myślę, że szanse są nieduże, tym bardziej że mąż ma słabe wyniki... Ale chociaż wiem już z czym to się je, a nóż widelec znajdzie się jakiś jeden silny zolnierzyk :)

U mnie tez była inseminacja na niepękniętym 24mm i tylko 12mil w 1ml skoncentrowanych plemników. Do tego przeziębiony mąż a mnie dopadło dzień po [emoji30] owulacja była 16h po inseminacji- wiem bo czułam dość mocno a dziś potwierdzone monitoringiem. Podobno ze wszystko wyglada książkowe. Dostałam duphaston i od jutra aż do @ lub jak 2 kreski to kontynuować.
Wątpię ze się uda ale nadzieja umiera ostatnia.
 
No powtórz pojutrze koniecznie
Dzięki Dziewczyny, nawet nie wiecie jak miło od Was usłyszeć wszystkie te słowa! póki co trochę w wynik nie wierzę, a trochę przerażona jestem, bo to takie nierealne. Jakby nie patrzeć 2.5 roku czekania, więc teraz tylko skupiam myśli by wszystko tam pięknie rosło :)
 
Dzięki Dziewczyny, nawet nie wiecie jak miło od Was usłyszeć wszystkie te słowa! póki co trochę w wynik nie wierzę, a trochę przerażona jestem, bo to takie nierealne. Jakby nie patrzeć 2.5 roku czekania, więc teraz tylko skupiam myśli by wszystko tam pięknie rosło :)
My tez trzymamy kciuki niech pieknie rosnie. I prosimy wysłać fluidki ciążowe na forum: D
Przypomnij która to twoja IUI?
 
reklama
Do góry