reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No a takie pytanie ja biorę duphaston i kończy mi sie zawsze gdzieś koło 27 dnia cyklu czy powinnam to brać dalej czy nie? Jak się kończy opakowanie to czekać na @? Czy powinnam nowe opakowanie rozpocząć?
Ja to już mam taką schize ze sie boje do łazienki chodzić o_O o_O o_O to już nie jest normalne no ale cóż takie życie u nas juz 2 lata tej meczarni psychicznej
 
reklama
No a takie pytanie ja biorę duphaston i kończy mi sie zawsze gdzieś koło 27 dnia cyklu czy powinnam to brać dalej czy nie? Jak się kończy opakowanie to czekać na @? Czy powinnam nowe opakowanie rozpocząć?
Ja to już mam taką schize ze sie boje do łazienki chodzić o_O o_O o_O to już nie jest normalne no ale cóż takie życie u nas juz 2 lata tej meczarni psychicznej
Jeśli jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży, to wg mnie spokojnie możesz odstawić i czekać na @. No chyba, że nie czekasz na @... to najpierw test i jak negatywny to możesz odstawić
 
Jeśli jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży, to wg mnie spokojnie możesz odstawić i czekać na @. No chyba, że nie czekasz na @... to najpierw test i jak negatywny to możesz odstawić

Chodzi mi o to ze zawsze po skończonym opakowaniu jakies 2 dni później pojawia się @ biore po dwie tabletki po 4 dniach od inseminacji i tak sie wlasnie kończą w 27 dniu. Tak z ciekawości po prostu zapytałam czy tak wszyscy biorą. Na razie to jest dramat mąż juz ma dosc i troche zaczyba sie bubtowac takze kolejby miesiac przerwy przed nami jedziemy na urlop dzisiaj kupilismy wycieczkę.
 
Chodzi mi o to ze zawsze po skończonym opakowaniu jakies 2 dni później pojawia się @ biore po dwie tabletki po 4 dniach od inseminacji i tak sie wlasnie kończą w 27 dniu. Tak z ciekawości po prostu zapytałam czy tak wszyscy biorą. Na razie to jest dramat mąż juz ma dosc i troche zaczyba sie bubtowac takze kolejby miesiac przerwy przed nami jedziemy na urlop dzisiaj kupilismy wycieczkę.
No to ja nie pomogę, bo brałam go raz. A tak to biorę luteiną 2x2 podjęzykowo od 2 dnia po iui. W 14 dniu po iui mam zrobic test i jak pozytywny to kontynuowac a jak negatywny to odstawic i czekac na @. Myślę, że przy dupku podobnie
 
No a takie pytanie ja biorę duphaston i kończy mi sie zawsze gdzieś koło 27 dnia cyklu czy powinnam to brać dalej czy nie? Jak się kończy opakowanie to czekać na @? Czy powinnam nowe opakowanie rozpocząć?
Ja to już mam taką schize ze sie boje do łazienki chodzić o_O o_O o_O to już nie jest normalne no ale cóż takie życie u nas juz 2 lata tej meczarni psychicznej
Powinnaś brać do testu i negatywny to dopiero odstawiasz i przychodzi okres. Pozytyw bierzesz najczesciej do 10-12tyg ciąży.
 
Powinnaś brać do testu i negatywny to dopiero odstawiasz i przychodzi okres. Pozytyw bierzesz najczesciej do 10-12tyg ciąży.

Hmmm no właśnie a ja zawsze brałam to jedno opakowanie 4 dnia po IUI po 2 tabletki i tak mi sie kończył 27 dnia i po 2 dniach jak się opakowanie kończy dostaje @ i teraz już sama nie wiem
 
reklama
Do góry