reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Zatestowałam już skororo świt prawie 12 dni po iui... i biel Test jakis z rossmanna o czulosci powyzej 10 (cokolwiek to znaczy), więc chyba lipa Wczoraj wieczorem już jakieś delikatne brudzenie, więc:crazy: Jeszcze powtórzę w pn rano dla pewności i odstawię luteinę jeśli wcześniej @ się nie rozkręci (zawsze pomimo luteiny się rozkręcała)

Dopóki @ nie ma jest szansa, ale skoro jesteś pewna co do owulacji to chyba już by testy wychodziły. Próbowaliście naturalnie tez?
 
reklama
Dopóki @ nie ma jest szansa, ale skoro jesteś pewna co do owulacji to chyba już by testy wychodziły. Próbowaliście naturalnie tez?
Przed owu nie... żeby armii nie osłabić...
Tak na 1000% to co do owu nie jestem pewna, no ale pt, sb, nd czułam kłócie i ciągnięcie w jajnikach. W pn, czyli w dzien iui już w zasadzie nic. Powiedzialam o tym gin przed iui i ona powiedziala, że jeśli tam uważam to mogę do iui nie podchodzić... bo jeśli na usg wyjdą pęcherzyki w trakcie pękania to ona nie będzie w stanie ocenić czy jajo zistało uwolnione przed chwilą, wczoraj czy też dopiero za kilka godzin:dry: No i na usg faktycznie pęcherzyki miały już nieregularny kształt... więc gin sugerowała że by próbowała, no więc spróbowałam... skoro już wczesniej 1300zeta poszlo na wizyty i stymulacje... Ale tylko utwierdzilam się w braku zaufania do gina, który nieraz zastępuje moją ginkę, bo ona zaczynając moją stymulację w tym cyklu kazala brac bemfolę co 2gi dzien a w kolejnym tyg stymulacji gdy byl on, to kazal juz zastrzyki robic codziennie... po co tak poganial, żeby w pt stwierdzic ze pęcherzyki mają 17 i 19 mm... w sb na zabieg bylo za wczesnie a nd klinika nieczynna :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane
Powiedzcie mi bo w sumie już sama nie wiem co to się znów dzieje . Myślałam że znam swój organizm. 8 dni temu miałam owulacje wiem że ja miałam bo strasznie mnie bolało podbrzusze i na zmianę raz lewy raz prawy jajnik co mnie dziwi.
Przytulalam się z mężem dwa dni przed owu dlatego że niestety maz od 2 lat ciągle w delegacji :( zmierzając do sedna od 2 dni boli mnie podbrzusze jak na @ w dole pleców jak bym co najmniej w kamieniolomach pracowała i ta dziwna konsystencja śluzu gesty i biały
Także już nic z tego nie rozumiem
Przepraszam za tak dlugi post.
 
A jestes pewna ze byla owulacja wtedy? miewalas juz monitoring?
U mnie jak wystepuje bol jajnikow, glowy, mam mdlisci. To 24 h pozniej jest owu. Wiem bo zawsxe potwierdzona monitoringiem.
 
A jestes pewna ze byla owulacja wtedy? miewalas juz monitoring?
U mnie jak wystepuje bol jajnikow, glowy, mam mdlisci. To 24 h pozniej jest owu. Wiem bo zawsxe potwierdzona monitoringiem.
Tak ja biorę lamette od 3 dc przez 5 dni po 2 dziennie jestem już po 1 nie udanej iui teraz nie przystąpiliśmy bo brak funduszy:(
 
reklama
Do góry