reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziekiuje za odpowiedz. Zapomnialam zapytac lekarza ile dni powinnyśmy zachowac abstynencji do IuI. Jakie zalecenie bylo Pani lekarza ?
mi lekarz powiedział, że abstynencja właściwie od razu - chociaż na lampkę czerwonego wina na rozluźnienie zezwolił.
pilnowałam się zaleceń przy 2 pierwszych iui, po 3 miałam wrażenie od razu że nic. a że pojechałam na mini urlop to i nawet drinków nie odmawiałam sobie, nie mówiąc o tatarze czy wysiłkowym sporcie. i właśnie w tym cyklu okazało się, że 6ty zmysł moge wsadzić sobie między bajki ;)

dzisiaj idę na usg, bardzo się stresuję bo to ma być pierwsze na którym możemy zobaczyć coś więcej niż pęcherzyk.
 
Dziekiuje za odpowiedz. Zapomnialam zapytac lekarza ile dni powinnyśmy zachowac abstynencji do IuI. Jakie zalecenie bylo Pani lekarza ?
ok, właśnie przeczytałam że pytanie było do iui, nie od :)
mi nic nie zakazywał, wręcz namawiał by wieczór wcześniej się zrelaksować. facet za to abstynencja tak ze 3-4 dni przed.
 
No nie sprecyzowałam :) zycze powodzenia na usg :) ja dopiero od wczoraj biore zastrzyki, w poniedzialek bedziemy patrzec co tam wyprodukowalam, mam nadzieje ze w tym miesiacu dojdzie do inseminacji
 
reklama
A ile mialas iui?
Jakie mieliscie badania zrobione??

To było nasze pierwsze podejście do iui. w tym tygodniu podchodzimy do 2 iui. Niestety moja lekarka jest na urlopie i teraz chodzę do innego lekarza. U nas jest problem z upłynnieniem nasienia, pozostałe ok.,moje wyniki książkowe. nie biorę żadnych leków... tylko ovitrelle, chociaż pęcherzyk i tak sam pęka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry