reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    176
Rozwiązania
0
Dziekiuje za odpowiedz. Zapomnialam zapytac lekarza ile dni powinnyśmy zachowac abstynencji do IuI. Jakie zalecenie bylo Pani lekarza ?

reklama

eM..

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziekiuje za odpowiedz. Zapomnialam zapytac lekarza ile dni powinnyśmy zachowac abstynencji do IuI. Jakie zalecenie bylo Pani lekarza ?
mi lekarz powiedział, że abstynencja właściwie od razu - chociaż na lampkę czerwonego wina na rozluźnienie zezwolił.
pilnowałam się zaleceń przy 2 pierwszych iui, po 3 miałam wrażenie od razu że nic. a że pojechałam na mini urlop to i nawet drinków nie odmawiałam sobie, nie mówiąc o tatarze czy wysiłkowym sporcie. i właśnie w tym cyklu okazało się, że 6ty zmysł moge wsadzić sobie między bajki ;)

dzisiaj idę na usg, bardzo się stresuję bo to ma być pierwsze na którym możemy zobaczyć coś więcej niż pęcherzyk.

eM..

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ok, właśnie przeczytałam że pytanie było do iui, nie od :)
mi nic nie zakazywał, wręcz namawiał by wieczór wcześniej się zrelaksować. facet za to abstynencja tak ze 3-4 dni przed.

Rozwiązania
0
No nie sprecyzowałam :) zycze powodzenia na usg :) ja dopiero od wczoraj biore zastrzyki, w poniedzialek bedziemy patrzec co tam wyprodukowalam, mam nadzieje ze w tym miesiacu dojdzie do inseminacji

Dzoannna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie beta ujemna... 27.09. miałam IUI, wczoraj dostałam @, lekarka kazała jeszcze zrobić betę i ujemna.
Nie wiem czy podchodzić do kolejnej czy od razu podchodzić do procedury IVF. czy warto kolejne IUI i tracić czas.
A ile mialas iui?
Jakie mieliscie badania zrobione??

reklama

M.K.

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A ile mialas iui?
Jakie mieliscie badania zrobione??
To było nasze pierwsze podejście do iui. w tym tygodniu podchodzimy do 2 iui. Niestety moja lekarka jest na urlopie i teraz chodzę do innego lekarza. U nas jest problem z upłynnieniem nasienia, pozostałe ok.,moje wyniki książkowe. nie biorę żadnych leków... tylko ovitrelle, chociaż pęcherzyk i tak sam pęka...

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
xPola Staramy się 22
G Staramy się 2
2 Staramy się 13
A Przyszłe mamy 4013

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry