reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Z tego co wiem to sa rozne szkoly. Ja chyba bede miala na niepeknietym, dopiero pozniej ovitrele. Na razie moje pecherzyki maja po 11mm wiec raczej nici w z IUI w tym tygodniu.
 
Dziewczyny zaglądam tu czasem i podczytuje co u was słychać. Ku pokrzepieniu serc chciałabym wam napisać ze czasem jednak warto na spokojnie i bez stresu. Odpuścić. Ja odpuściłam i dziś odebrałam pozytywny wynik beta hcg. Zupełnie naturalnie bez wspomagaczy. Po dwóch latach walki nerwów i stresów. Także nic nie pomoże jeśli zabraknie w was spokoju a ja jestem tego najlepszym przykładem. Nie wiem jak się sprawy potoczą ale póki co jestem dobrej myśli.
 
Wspaniała wiadomość. Po cichu też się cieszę żeby nie zapeszyc. To teraz kolejny krok wizyta, żeby sprawdzić czy jest pęcherzyk :)
Dziewczyny zaglądam tu czasem i podczytuje co u was słychać. Ku pokrzepieniu serc chciałabym wam napisać ze czasem jednak warto na spokojnie i bez stresu. Odpuścić. Ja odpuściłam i dziś odebrałam pozytywny wynik beta hcg. Zupełnie naturalnie bez wspomagaczy. Po dwóch latach walki nerwów i stresów. Także nic nie pomoże jeśli zabraknie w was spokoju a ja jestem tego najlepszym przykładem. Nie wiem jak się sprawy potoczą ale póki co jestem dobrej myśli.
 
reklama
Do góry