reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
To było nasze pierwsze podejście do iui. w tym tygodniu podchodzimy do 2 iui. Niestety moja lekarka jest na urlopie i teraz chodzę do innego lekarza. U nas jest problem z upłynnieniem nasienia, pozostałe ok.,moje wyniki książkowe. nie biorę żadnych leków... tylko ovitrelle, chociaż pęcherzyk i tak sam pęka...

Hmm i glebszej diagnostyki nie mialas? Badanie droznosci jajowowdow? Monitoring cyklu?
Warto zrobic krzywa cukrowa i insulinowa
Zbadac poziom wit D
Zbadac homocysteine
Takie zwykle badania na ten moment...
A ivf to chyba jeszcze poczekalabym... do 3 iui lub 4. Ale zycze Ci zeby ta druga byla udana:)
 
Dziewczyny zaglądam tu czasem i podczytuje co u was słychać. Ku pokrzepieniu serc chciałabym wam napisać ze czasem jednak warto na spokojnie i bez stresu. Odpuścić. Ja odpuściłam i dziś odebrałam pozytywny wynik beta hcg. Zupełnie naturalnie bez wspomagaczy. Po dwóch latach walki nerwów i stresów. Także nic nie pomoże jeśli zabraknie w was spokoju a ja jestem tego najlepszym przykładem. Nie wiem jak się sprawy potoczą ale póki co jestem dobrej myśli.

Super wiadomosc!!! Mocne kciuki za zdrowa ciaze!
A mialas jakies rozpoznanie??
 
reklama
Gratulacje [emoji6][emoji6][emoji6]
Dziewczyny zaglądam tu czasem i podczytuje co u was słychać. Ku pokrzepieniu serc chciałabym wam napisać ze czasem jednak warto na spokojnie i bez stresu. Odpuścić. Ja odpuściłam i dziś odebrałam pozytywny wynik beta hcg. Zupełnie naturalnie bez wspomagaczy. Po dwóch latach walki nerwów i stresów. Także nic nie pomoże jeśli zabraknie w was spokoju a ja jestem tego najlepszym przykładem. Nie wiem jak się sprawy potoczą ale póki co jestem dobrej myśli.
 
Do góry