reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
@redferrari Hej! Nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, bo ja juz nie :(
Co u nas? Za tydzień bliźniaki kończą roczek. Tak, ROK. A dopiero walczyłam na tym wątku z wieloma dziewczynami...
Synek, pomimo , że wcześniak zaczął chodzić mając 10.5 miesiąca. Szalony, teraz trudno go zatrzymać. Próbuje nawet ze starszakiem (3.5 roku) grać w piłkę.
Córeczka, ze względu na rehabilitowane napięcie mięśniowe, "dopiero" dzielnie raczkuje. Ale za to wiecej mówi. I ciągle tańczy. Jak tylko usłyszy muzykę to "kiwa się" na boki i śmieje.
Powoli zaczynają się ze sobą bawić.
Ten rok nie był łatwy. Kontrole, wizyty...ale to za nami.
Kocham całą trójkę nad życie Wszystkie moje Skarby dzięki inseminacji :)
 
Ja jeszcze nie podchodze. Po łyżeczkowaniu mam torbiel. Poza tym trochę podwyższone tsh, tzn. w normie ale za wysokie na ciążę. Dziś odebrałam wynik ANA1 na szczęście negatywny. Czekam jeszcze na wynik kariotypu, a tego boję się najbardziej

My tez bedziemy badac niedlugo te kariotypy... to jest badanie z krwi?
 
Rośnie sobie co dwa mm wiec do soboty będzie wystarczający:)
Niesty ale pecherzyk jest strasznie leniwy. Od srody do dzisiaj urósł tylko 1.5mm :/ Jutro ide na kolejne usg. Jest jakas nadzieja bo wyskoczyl drugi, ktory w czwartek mial mniej niz 10mm a dzisiaj juz 15mm. Z jednej strony to troche mi przykro ze nie rosnie ale z drugiej przynajmniej moze w koncu poznam przyczyne, skoro po stymulacji nie rosną to pewnie naturalnie tez nie rosły. Troche wam zazdroszcze leczenia w Polsce, przynajmniej macie stos badań.
 
Hej dziewczyny!
Widzę nowe nicki :)
Mnie wcięło odkąd dziewczynki trafiły do domu. 16.09 skończyły 3 miesiące :O
Rozwijają się pięknie. Niestety z uwagi na to że to wcześniaki- jeździmy od poradni do poradni. Nie narzekam jednak ;) to się przecież skończy.
Mam teraz chwilkę to ogarnę co u Was!

Wow ale czas leci:) super[emoji175][emoji175][emoji175] buziaki
U mnie niestety ale bez zmian
Jedyne to mam wizyte u docenta immunologa w Lodzi ale to koniec listopada

Trzymaj sie
Mamuska!!
 
reklama
Do góry