reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
O to super, gratulację :) czyli do 3 razy sztuka! :) Jak się czujesz?
Dziękuję :) póki co super, żadnych nudności ani nic nie miałam. Syn rośnie zdrowy, jutro będziemy mieli dokładnie połowę drogi za sobą. Oby druga też była taka wspaniała, to w końcu zacznę jakieś przygotowania :) Bo po takim czasie starania, człowiekowi ciężko uwierzyć, a potem się tak beztrosko cieszyć.
 
reklama
A możesz powiedzieć coś więcej jak wyglądał cykl w którym się udało?
właściwie tak samo jak dwa poprzednie, które się nie udały. najpierw przez 5 dni brałam Lamettę, potem dostałam Menopur w zastrzykach (chyba 4) - to była jedyna zmiana bo przy wcześniejszych dwóch próbach miałam Gonal-f; na pęknięcie ovitrelle (to chyba też miałam przy pierwszej próbie). po iui nic nie brałam, nawet progesteronu.
i tak na prawdę byłam nastawiona, że robię to tylko po to by się już do ivf zakwalifikować i pójść dalej, więc (to już chyba kiedyś pisałam :)) w ogóle się nie oszczędzałam: ani pod kątem wysiłkowym, ani imprez (w tym alko). po paru dniach zaczęłam się zastanawiać tylko gdzie jest @ bo powinna była już się kończyć, a nadal jej nie było - przy czym pierwszy test wyszedł mi negatywny, dopiero po kolejnych 2 dniach miałam dwie kreski i tego też dnia beta wyszła dodania (coś koło 130). pierwszy test robiłam dokładnie 14 dni po iui, wcześniej @ przychodziła do 10 dnia po iui.
 
Dzięki za odpowiedz. [emoji846]Ja przy pierwszej iui brałam clo i ovitrelle po iui luteinę a przy drugim iui clo 2 zastrzyki menopur i ovitrelle po iui luteina i acard i czekam na rezultat oby był prezent na święta. [emoji4]A tobie bardzo gratuluję maleństwa pod serduszkiem[emoji3590]
właściwie tak samo jak dwa poprzednie, które się nie udały. najpierw przez 5 dni brałam Lamettę, potem dostałam Menopur w zastrzykach (chyba 4) - to była jedyna zmiana bo przy wcześniejszych dwóch próbach miałam Gonal-f; na pęknięcie ovitrelle (to chyba też miałam przy pierwszej próbie). po iui nic nie brałam, nawet progesteronu.
i tak na prawdę byłam nastawiona, że robię to tylko po to by się już do ivf zakwalifikować i pójść dalej, więc (to już chyba kiedyś pisałam :)) w ogóle się nie oszczędzałam: ani pod kątem wysiłkowym, ani imprez (w tym alko). po paru dniach zaczęłam się zastanawiać tylko gdzie jest @ bo powinna była już się kończyć, a nadal jej nie było - przy czym pierwszy test wyszedł mi negatywny, dopiero po kolejnych 2 dniach miałam dwie kreski i tego też dnia beta wyszła dodania (coś koło 130). pierwszy test robiłam dokładnie 14 dni po iui, wcześniej @ przychodziła do 10 dnia po iui.
 
Dzięki za odpowiedz. [emoji846]Ja przy pierwszej iui brałam clo i ovitrelle po iui luteinę a przy drugim iui clo 2 zastrzyki menopur i ovitrelle po iui luteina i acard i czekam na rezultat oby był prezent na święta. [emoji4]A tobie bardzo gratuluję maleństwa pod serduszkiem[emoji3590]
Trzymam mocno kciuki by się udało. Niech te Święta będą piękne i z cudowną niespodzianką :)
 
Cześć Dziewczyny, muszę Wam powiedzieć, że trochę się wkurzam... IUI miałam 2 tygodnie temu w czwartek, a dziś jeszcze nie mam okresu... Jak dostanę dopiero jutro, to chyba znaczy, że termin był trochę chybiony, nie? [emoji848]
 
Może wydłużyła ci się 2 faza cyklu tak czasem bywa a brałaś jakiś progesteron po iui?
Cześć Dziewczyny, muszę Wam powiedzieć, że trochę się wkurzam... IUI miałam 2 tygodnie temu w czwartek, a dziś jeszcze nie mam okresu... Jak dostanę dopiero jutro, to chyba znaczy, że termin był trochę chybiony, nie? [emoji848]
 
Hej dziewczyny mam do was takie pytanie ile płaciłyście za badania do iui i za same iui?
[/QUOTE]
Łącznie wszystko około 2tys, sama IUI 700
 
Hej dziewczyny mam do was takie pytanie ile płaciłyście za badania do iui i za same iui?
Łącznie wszystko około 2tys, sama IUI 700
[/QUOTE]
Bo ja wczoraj byłam u swego lekarza i nam powiedział że same badania będą kosztować 1400zł plus iui 800zl a jeszcze muszę zrobić drożność jajowodów która kosztuje dodatkowo 600zl i trochę się przerazilam tymi kosztami. 3tys trzeba szykować na iui i tak się zastanawiam bo warto spróbować może akurat po iui się uda no nie wiem sama
 
reklama
Do góry