reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć dziewczyny mam takie pytanie do was, jest tutaj nas bardzo dużo może akurat któraś z was będzie mogła mi odpowiedzieć na moje pytanie. Czy leczyłyście się lub miałyście jakiś kontakt z Napromedica.pl Klinika Leczenia Niepłodności w Białymstoku z doktorem Tadeuszem Wasilewskim? Moim znajomym bardzo pomógł tyle lat starań i doczekali się dzidziusia. Wiem że ten lekarz zajmuje się również naprotechnologią i nie jest zwolennikiem In Vitro i inseminacji bo tyle lat pracował przy tym. Czy któraś z was może coś doradzić? Możecie wejść i wpisać ginekolog Tomasz Wasilewski Białystok sporo ma tych opinii. Co myślicie o tym?
 
Ale nie ma co się denerwowac. Stres niesluzy więc spokojnie i tak co ma być to będzie a może będzie dobrze.
Eh chciałabym się nie denerwować i nie mówię tu o stresie czy się uda czy nie .. po prostu życie ... Ja już spisałam się na straty lekkie pobolewanie podbrzusza a im bliżej @ tym będzie mocniej boleć niczym ten cykl nie różni się od innych..
 
Ja u siebie zauważyłam że pobolewa mnie wieczorami tylko i to tak zazwyczaj po ok 2 godz od wzięcia wieczornych leków i się zastanawiam czy to reakcja na leki czy jednak coś innego.
Eh chciałabym się nie denerwować i nie mówię tu o stresie czy się uda czy nie .. po prostu życie ... Ja już spisałam się na straty lekkie pobolewanie podbrzusza a im bliżej @ tym będzie mocniej boleć niczym ten cykl nie różni się od innych..
 
Ja już też czuje się jak przed miesiączką, tempy ból brzucha, ogólne rozdrażnienie.. ehh mam nadzieję że ta małpa jednak nie dojdzie 😁
 
Ja już też czuje się jak przed miesiączką, tempy ból brzucha, ogólne rozdrażnienie.. ehh mam nadzieję że ta małpa jednak nie dojdzie 😁
Też mam nadzieję ale szczerze wątpię, że mi się udało szanse są tak małe przy IUI nie sądzę że będę w tych 15 czy 20 procentach szczęśliwców.. mam ogólnego doła 😟
 
Też mam nadzieję ale szczerze wątpię, że mi się udało szanse są tak małe przy IUI nie sądzę że będę w tych 15 czy 20 procentach szczęśliwców.. mam ogólnego doła 😟
Kochana łączę się z Tobą w bólu.. wszędzie dookoła kobiety w ciąży, każdy pyta"kiedy Wy". Już czasami mam tego dość.. no ale może w końcu i do nas słońce się uśmiechnie..
 
reklama
Do góry