reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No jak się nie uda to niewiem jak święta w gronie rodzinnym przeżyje[emoji32] więc wiem jak się czujesz

Sporo nas testuje tuż przed świetami i mogą być one bardzo szczęśliwe albo wręcz odwrotnie trudne do przezycia[emoji20] mam nadzieje ze los się do nas w końcu uśmiechnie.
 
reklama
To swietny wynik, moj maz nie ma nawet tyle przed :/ myślę nad tym żeby tym razem oszukać trochę lekarzy i od razu podejść do in vitro, zawsze to 2 miesiące szybciej. Ostatnio po 2 dniach mąż miał poniżej 1mln więc teraz też zadbam o to żeby nie było nasienie starsze niż 2 dni :) straciłam już po prostu nadzieję co do tej iui. Nie poznałam jeszcze żadnej kobietki co zaszła za pomocą tej metody A już na pewno nie za 4 czy 5 razem.
My teraz po preparatyce

Mieli 48 ml
 
reklama
Ja nie mam ochoty robić testu 23.12 nie wiem czy poprostu nie poczekać na @... Nie chcę przeryczeć świąt

Ja robię 24.12 i tez zastanawiam się czy nie przeczekać. Tym bardziej ze Wigilie organizuje u siebie w domu wiec rodzinka się zjedzie i jak tu robić dobra minę do złej gry?? No chyba ze zdarzy się cud to wtedy trudno będzie ukryć radość [emoji6]
 
Do góry