reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć Kochane bardzo długo się nie udzielałam
Na forum zrobiłam sobie przerwę.
W piątek 13. Miałam 2 iui
Dziś jest 3 dzień po i nie za dobrze się czuje zupełnie inaczej niż po 1 iui .
W sobotę rano korzystając z toalety wydobył się że mnie gesty ciągnący sluz z nitkami krwi. I tak przez cały dzień za każdym skorzystaniem.
Dziś boli mnie nie podbrzusze tylko cały brzuch.
Wydzielina nadal gęsta ale biała bezwonna.
Niestety do gin nie mogę iść bo nawet na priv. wizytę czeka się 2 tyg.
Miała któraś podobnie?
 
Mnie najbardziej drażni teściowa. Doskonale wie że mamy problemy a non stop pyta. Już? A może coś się kroi? Już jestem na skraju. Wydaje mi się że jak się w święta znowu zapyta to tym razem wybuchne.
Mnie to już nawet nie pytają ale jak się np źle czuje coś jest mi dobrze albo nie chce alkoholu itp to od razu właśnie teksty "a może coś tam rośnie" "a test robiłaś" itp itd żeby oni wszyscy wiedzieli ile tych testów już było 😵 człowiek już nawet się gorzej poczuć nie może bo od razu podejrzenia o ciążę czasem to już nawet się nie skarże że coś mi jest 😒
 
Cześć Kochane bardzo długo się nie udzielałam
Na forum zrobiłam sobie przerwę.
W piątek 13. Miałam 2 iui
Dziś jest 3 dzień po i nie za dobrze się czuje zupełnie inaczej niż po 1 iui .
W sobotę rano korzystając z toalety wydobył się że mnie gesty ciągnący sluz z nitkami krwi. I tak przez cały dzień za każdym skorzystaniem.
Dziś boli mnie nie podbrzusze tylko cały brzuch.
Wydzielina nadal gęsta ale biała bezwonna.
Niestety do gin nie mogę iść bo nawet na priv. wizytę czeka się 2 tyg.
Miała któraś podobnie?
Ja tak mialam i to przez kilka dni korzystając z toalety za każdym razem właśnie miałam takie niteczki krwi a potem śluz delikatnie rozowy i przeszlo. oprócz tej białej wydzieliny.
 
reklama
Do góry