reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    185

kolor nadzieji

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:
reklama

kolor nadzieji

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:

Motylekk

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam wyjazd w sobote i myslalam zeby zrobic test w sobite chociaż to bedzie 25 dc. Nie wiem czy to dobry pomysl...
Oo to jesteśmy w tym samym dc😋 możesz zrobić betę.. Bo test może jeszcze nie wyjsc.. Ale jak pisałaś że w środę była IUI czyli w 15 dc a jeszcze jeden pęcherzyk był, to jednak sobota może być za wcześnie na betę.. Poczekaj do poniedziałku jak możesz..

jomara

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja mam podobnie. Na naturalnym pięknem pęcherzyki nie ważne czy zdrowa czy chora a w tym cyklu przez przeziębienie nic pomimo stymulacji... Eh:(
A wiesz może w takim razie i mi ta stymulacja przez te przeziębienie, które miałam z poczatkiem cyklu nic nie dała a wręcz odwrotnie bo pęcherzyk nie chce rosnąć 😔

reklama

Magdunia90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@kasia1355 @jomara trzymam kciuki za monitoringi przed iui

@Magdunia90 trzymam podwójne kciuki żeby 1 iui się udała
Ja już jestem po 1 IUI ! Nic nie bolało :) jednak pojawiło się lekkie plamienie. Oby to nie było przeszkoda! Niestety udało mi się wyhodować tylko jeden pęcherzyk 22mm -dziś powinien pęknąć. Drugi pęcherzyk 15mm... wiec lipa. No nic teraz najgorsze czekanie! Dziękuje za kciuki :* :*

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 1
xPola Staramy się 22
G Staramy się 6
2 Staramy się 13
A Przyszłe mamy 4013
Do góry