reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja też lubię mieć zaplanowane na wyrost nie lubię na ostatnią chwile[emoji2960]
Mnie możesz dopisać :) 31.01 wizyta przed druga IUI . Jestem w 9dpo i czuje się za dobrze na ciąże, nie robię sobie żadnych nadziei ze się uda i już się umówiłam na druga i zarazem ostatnia iui xD lubię mieć plan od razu się lepiej czuje :) dziwie się ze tak to gładko przechodzę, myślałam ze będę schizowac i rozpaczać ja się czuje normalnie całe szczęście. Tyle razy się nie udawało ze to już bez znaczenia ;) liczę strasznie na invitro do którego chcemy podejsc w czerwcu :)

A my jesteśmy w wieku 30 lat nie mamy dzieci, jedno straciliśmy ale się nie poddajemy!

trzymam za Was dziewczyny kciuki mocno!!! :* :*
 
reklama

Zaszłam w ciąże ale się zatrzymała - ciaza biochemiczna. Robiłam testy od wczoraj kreska nie ciemnieje. Nie mam możliwości zrobić bety

IMG_1838.JPG
 
Ja brałam Aromek i niestety jeden wartościowy pęcherzyk urósł... mam nadzieje ze przy drugiej iui dadzą mi coś mocniejszego!
Ja przy pierwszej IUI miałam clostilbegyt i miałam 4 pęcherzyki, ale tylko 3 pękły, a jeden zmienił się w torbiel, ale na szczescie się wchłonęła potem przy drugiej aromek i też tylko jeden teraz mam znowu clostilbegyt zobaczymy czy urośnie więcej. dobrze by było bo zawsze większe szanse ale moja pierwsza iui jednak pokazuje że nawet wieksza ilość nie pomoże jak nie ma się szczęścia 😥
 
Nie myśl tak takie sikane nie zawsze się sprawdzają. Kiedy masz możliwość zrobienia bety? Beta jest bardziej wiarygodna nie zamartwiaj się na zapas.

Przecież napisałam ze nie mam możliwości. W Holandii nie robią oznaczenia hcg z krwi. Dla nich test jest wiążący, nie sprawdzają przyrostów tylko robisz test i czekasz na usg chyba ze po drodze zaczniesz krwawić to odwołujesz wizytę
 
Przecież napisałam ze nie mam możliwości. W Holandii nie robią oznaczenia hcg z krwi. Dla nich test jest wiążący, nie sprawdzają przyrostów tylko robisz test i czekasz na usg chyba ze po drodze zaczniesz krwawić to odwołujesz wizytę
Ok myslalam, że chodzi że jest weekend i nie masz możliwości nie wiem jak jest w Holandii.
 
reklama
Do góry