reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć Dziewczyny. Czy myślicie że to normalne...mialam owulacje z lewego jajnika. Biorę luteina w czopkach. A bardziej boli mnie prawy jajnik... dziś 5 dzień brania progesteronu. Ciągnie mnie wszystko. A najbardziej po prawo
 
reklama
Mi po clostilbegyt rosły przeważnie 3 pecherzyki na owulacje, a po owu dojerzewaly w drugiej fazie cyklu jakieś nadprogramowe, chociaż akurat wtedy nie czułam boli, ale może sprawdź.
 
Dziewczyny czt miałyście taki dziwny okres?Od wczoraj mam plamienia takie bardzo lekkie jak na końcu okresu i koloru brazowego.Myślalam że dzidiaj pr-yjdzie normslna miesiączka-dzis jest 28 dc.Brzuch mnie boli jak na pkres a tu jskies dziwadlo.Martwie sie bo 4 dc mam zaczac brac aromek i przygotowywac sie fo inseminacji a tu nawet nie wiem czy juz liczyc cykl czy jeszcze nie
 
Dziewczyny czt miałyście taki dziwny okres?Od wczoraj mam plamienia takie bardzo lekkie jak na końcu okresu i koloru brazowego.Myślalam że dzidiaj pr-yjdzie normslna miesiączka-dzis jest 28 dc.Brzuch mnie boli jak na pkres a tu jskies dziwadlo.Martwie sie bo 4 dc mam zaczac brac aromek i przygotowywac sie fo inseminacji a tu nawet nie wiem czy juz liczyc cykl czy jeszcze nie
Hej ja tak miałam nawet przez dwa dni . Przeszło mi nawet przez myśl że może to plamienie implantacyjne . W 3 dniu już się rozkrecila i od tego dnia zaczęłam liczyć cykl. Może w Twoim przypadku jednak jest to implantacja jak jutro do końca dnia się nie rozkręci to może warto zrobić choćby test.
 
Hej ja tak miałam nawet przez dwa dni . Przeszło mi nawet przez myśl że może to plamienie implantacyjne . W 3 dniu już się rozkrecila i od tego dnia zaczęłam liczyć cykl. Może w Twoim przypadku jednak jest to implantacja jak jutro do końca dnia się nie rozkręci to może warto zrobić choćby test.
Jak do południa nic sie nie pojawi to napisze do swojego lekarza.To takie stresujace
 
reklama
Dziewczyny czt miałyście taki dziwny okres?Od wczoraj mam plamienia takie bardzo lekkie jak na końcu okresu i koloru brazowego.Myślalam że dzidiaj pr-yjdzie normslna miesiączka-dzis jest 28 dc.Brzuch mnie boli jak na pkres a tu jskies dziwadlo.Martwie sie bo 4 dc mam zaczac brac aromek i przygotowywac sie fo inseminacji a tu nawet nie wiem czy juz liczyc cykl czy jeszcze nie
Ja tak mam często.
 
Do góry