reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Powiedzcie mi o co chodzi z tymi badaniami immunologicznymi. Czytam ale nic z tego nie rozumiem jak bym chciała cały pakiet zrobić to wychodzi ponad 2tys zł. Chce zrobić na własną rękę bo mój lekarz to tylko że mam przykładowo proszę się zgłosić z mężem za dwa dni i będziemy robić iui ale żeby coś zapisać przed lub po to nic i dziwi mnie to bo ja mam drozna tylko lewa stronę.
 
reklama
Kurcz
Wszystkie są te same, maja taka sama czułość i są z jednej paczki kupione hurtem. te 2 ostatnie u dołu z tego samego moczu. I tak muszę powtarzać jeszcze testy do czwartku i dać znać klinice.
[/QUOTE
Kurcze strasznie współczuję choć mam nadzieję że będzie jednak dobrze. Dawaj znać Kochana
 
Powiedzcie mi o co chodzi z tymi badaniami immunologicznymi. Czytam ale nic z tego nie rozumiem jak bym chciała cały pakiet zrobić to wychodzi ponad 2tys zł. Chce zrobić na własną rękę bo mój lekarz to tylko że mam przykładowo proszę się zgłosić z mężem za dwa dni i będziemy robić iui ale żeby coś zapisać przed lub po to nic i dziwi mnie to bo ja mam drozna tylko lewa stronę.
Kazał przyjść za dwa dni i zrobić iui? A mówił z której strony szykuje się owulacja? Bo to bardzo ważna kwestia
 
Kazał przyjść za dwa dni i zrobić iui? A mówił z której strony szykuje się owulacja? Bo to bardzo ważna kwestia
To tylko przykładowa sytuacja z którą miałam nie raz styczność po prostu tak wygląda wizyta zrobi usg mówi że z dobrej strony jest pecherzyk ale za mały i np każe przyjść za dwa dni po dwóch dniach urośnie i lekarz mówi że dziś robimy iui .to jest tylko branie kasy i nic wiecej :(
 
To tylko przykładowa sytuacja z którą miałam nie raz styczność po prostu tak wygląda wizyta zrobi usg mówi że z dobrej strony jest pecherzyk ale za mały i np każe przyjść za dwa dni po dwóch dniach urośnie i lekarz mówi że dziś robimy iui .to jest tylko branie kasy i nic wiecej :(
No to faktycznie nie ciekawie to wygląda. Zastanawiałas się nad zmianą lekarz? Jakie badania mieliście robione dotychczas?
 
No to faktycznie nie ciekawie to wygląda. Zastanawiałas się nad zmianą lekarz? Jakie badania mieliście robione dotychczas?
Ja jezdze do Poznania mam ponad 100km w jedna stronę bo u mnie w mieście tylko zwykli gin są.
Badania
Toxo IgG
Toxo IgM
Rozyczka IgG IgM
HBs antygen
Przeciwciala anty-nic
Anty-HCV
Kila
HIV
Chlamydia
 
reklama
Do góry