reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Gratuluję, niech rośnie zdrowo :)

jednak tylko jedno małe "ale" - każda z nas ma jednak inny przypadek i inną historię. Ja bym nie pisała z góry, że "Naprawdę szkoda psychiki, pieniędzy i czasu na podchodzenie do kilku IUI.". Nasze Szczęście rośnie dzięki trzeciej IUI, widziałam, że kilku dziewczynom też przy drugiej czy trzeciej IUI dopiero się udało. Wszystkiego warto próbować i nawet kilka razy, bo jednak nigdy nie wiemy kiedy się uda :)

Tylko, że napisałam, że podchodzenie do jednej, dwóch czy trzech ma sens 😉 gratuluję i cieszę się, że Ci się udało.

Tylko, że mi np. pani doktor mówiła, że mądrze robimy, próbowaliśmy IUI, była robiona w idealnym momencie a i tak nic z tego. Przy in vitro jest szersza diagnostyka. I mimo, że lekarze mówią że np. "tylko wrogi śluz jest przeszkodą" a i tak się IUI nie udają to warto próbować in vitro, bo może się okazać, że są również inne czynniki.

Jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam, moim celem było napisanie, że w in vitro nie ma nic złego i że strach ma wielkie oczy. Potrzeba więcej cierpliwości, pieniędzy i wyjazdów do kliniki niż przy IUI ale szanse na powodzenie są dużo większe.
 
reklama
U mnie w klinice wszystko wstrzymane na tą chwilę. Więc już nie zrobię trzeciej inseminacji, bo mi się badania terminują na początku maja. Potem to już tylko do in vitro zrobię. Tylko kiedy to in vitro będzie można zrobić...
 
U mnie w klinice wszystko wstrzymane na tą chwilę. Więc już nie zrobię trzeciej inseminacji, bo mi się badania terminują na początku maja. Potem to już tylko do in vitro zrobię. Tylko kiedy to in vitro będzie można zrobić...
Właśnie kiedy będzie zacząść procedurę. Ja chciałam zacząć w sierpniu po urlopie. Ale chciałam mieć do tego czasu mieć ogarnięty już genetyka ale przez to wszystko się przesuwa w czasie. Eh...
 
A mi jak na złość okres nie przychodzi...zawsze miałam cykle 27 lub 29 dni. Teraz tylko kuło mnie w podbrzuszu, i delikatne zabarwienie sluzu przez dwa dni czego niczym bym nie nazwała i dziś 31 DC. Boje się że coś ze mną nie tak i zaczynam się nakrecac. A na lekarza trzeba czeka ech...
Ile są "ważne" USG piersi/cytologia/USG transwaginalne?
 
A mi jak na złość okres nie przychodzi...zawsze miałam cykle 27 lub 29 dni. Teraz tylko kuło mnie w podbrzuszu, i delikatne zabarwienie sluzu przez dwa dni czego niczym bym nie nazwała i dziś 31 DC. Boje się że coś ze mną nie tak i zaczynam się nakrecac. A na lekarza trzeba czeka ech...
Ile są "ważne" USG piersi/cytologia/USG transwaginalne?
U mnie usg piersi i cytologia 6 miesięcy.
 
Może zrób test[emoji6] albo może że stresu ci się spóźnia.
A mi jak na złość okres nie przychodzi...zawsze miałam cykle 27 lub 29 dni. Teraz tylko kuło mnie w podbrzuszu, i delikatne zabarwienie sluzu przez dwa dni czego niczym bym nie nazwała i dziś 31 DC. Boje się że coś ze mną nie tak i zaczynam się nakrecac. A na lekarza trzeba czeka ech...
Ile są "ważne" USG piersi/cytologia/USG transwaginalne?
 
A mi jak na złość okres nie przychodzi...zawsze miałam cykle 27 lub 29 dni. Teraz tylko kuło mnie w podbrzuszu, i delikatne zabarwienie sluzu przez dwa dni czego niczym bym nie nazwała i dziś 31 DC. Boje się że coś ze mną nie tak i zaczynam się nakrecac. A na lekarza trzeba czeka ech...
Ile są "ważne" USG piersi/cytologia/USG transwaginalne?
Może faktycznie zrób test ja też zawsze 28 29 a teraz dostałam w 32dc i wiesz co jest najlepsze że wogole mnie brzuch nie bolał po cichu liczyłam że może naturalnie się udało ale eh a Ty mając tylko lekko zabarwiony sluz 2 dni i po nim nic to warto to sprawdzić chociarzby testem ja tak miałam jak byłam w ciazy z której niestety jest Aniołek Sprawdź to.
 
Cześć Kochane jak tam wasze samopoczucia?
Ja to już sama nie wiem 3iui przeszła koło nosa a za nim to się w miarę unormuje to wszystkie badania będą znów nie ważne. Wiecie sama już nie wiem co mam robić dziś jest 31dc a @ nadal brak brzuch pobolewa ale delikatnie chciałam zrobić test ale zawsze co zrobię to na drugi dzień przychodzi @ Najgorsze jest to że nie ma gdzie zrobić bhcg
Ja załapałam doła. Wszystko odwołane, 3 IUI też przeszła koło nosa, a 20.03 badania straciły ważność. Więc wszystko od nowa i na dodatek nie wiem kiedy :( dzisiaj zaczął rozkręcać się @ myślę, że los nie chce mi dać potomstwa. Czuje się jak jałowa ziemia... Na dodatek praca zdalna nie wpływa dobrze bo siedzę sama. W pracy zawsze gdzieś się zajdzie, pogada, pośmieje. Ciężko jest... 😭
 
reklama
Nie wiem czy jest sens testowania skoro u nas problemem jest bezpłodność u męża...brak plemników więc wątpię by nagle się jeden siłacz trafił...- żeby było wszystko jasne jestem wierna totalnie. Czy w tym przypadku też byście testowały?...
Stres...hmmm trochę tego było ale styczeń i luty były życiowo gorsze.
Badania wydaje mi się że są ok, robiłam całe trzy zimną- wyniki dobre.
Endzi tak strasznie mi przykro...ta bezsilność która każda z nas przeżywa jest najgorsza :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry