reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    191

Tolka20

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny załamałam się dziś się dowiedziałam że mam w rodzinie osobę zarażona wirusem i jestem w drugiej linii ryzyka zarażeniem i boje się bardzo się boje ze już cos we mnie kielkuje. Narazie dobrze się czuje ale przecież to cholerstwo się może uaktywnić po 14 dniach
O rany mam nadzieję że nie zadaziłaś się. To co się dzieje przez tego wirusa jest straszne. Niech to się już wszystko skończy żebyśmy mogli normalnie żyć. A tak nie dość że strach to jeszcze normalnego życia nie idzie planować. Już wolę pracować po 12h w dni wolne załatwiać sprawy swoje. I nawetbyć zmeczoną bo to co się dzieje jest straszne

reklama

Tolka20

Rozwiązania
0
Najgorzej mnie denerwuja ci ludzie którzy nic sobie nie robią z zagrożenia a ty przestrzegasz wszystkiego izolujesz się dbasz o szystosc i dezynfekcję dłoni a taki jeden z drugim łazi i zaraza.
I dlatego się to będzie rozprzestrzeniać bo ludzie są nieodpowiedzialni. Ja pracuje w sklepie budowlanym i to jest straszne że 90 % ludzi to osoby starsze najbardziej narażone ale też całe rodziny z dziećmi spacery.. Eh...

jomara

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
pięknie, gratuluję :) Maleństwo już na świecie czy jeszcze czekacie? mi zostało 30 dni do rozpakowania:)
Dziękuję 🙂, czekamy, dopiero zaczynamy przygode 2m-c ☺. Oooo to Maleństwo nidługo będzie z Tobą, jak fajnie, też gratuluję i dużo zdrówka życzę 😉

kolor nadzieji

Rozwiązania
0
Narazie jestem zdrowa objawów nie mam a osobę chora poddaliśmy kwarantannie niby jej test wyszedł negatywny ale za tydzień test trzeba będzie powtórzyć i wtedy będzie wiadomo na czym stoimy.
O rany mam nadzieję że nie zadaziłaś się. To co się dzieje przez tego wirusa jest straszne. Niech to się już wszystko skończy żebyśmy mogli normalnie żyć. A tak nie dość że strach to jeszcze normalnego życia nie idzie planować. Już wolę pracować po 12h w dni wolne załatwiać sprawy swoje. I nawetbyć zmeczoną bo to co się dzieje jest straszne

AsiaaaK

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Narazie jestem zdrowa objawów nie mam a osobę chora poddaliśmy kwarantannie niby jej test wyszedł negatywny ale za tydzień test trzeba będzie powtórzyć i wtedy będzie wiadomo na czym stoimy.
Ojej. Trzymam kciuki, zeby tylko na strachu się skończyło. Nie martw się na zapas, ale dbaj o się sienie jeszcze bardziej. 😘

kolor nadzieji

Rozwiązania
0
Hej dziewczynki jak żyjecie? Bo mi się już książki puzzle porzadki i pomysły pokonczyly co mogę jeszcze robic a w tv ciągle leci to samo. Macie może jakieś fajne propozycje filmów do obejrzenia może być każdy rodzaj

Lena3386

Rozwiązania
0
Hej dziewczynki jak żyjecie? Bo mi się już książki puzzle porzadki i pomysły pokonczyly co mogę jeszcze robic a w tv ciągle leci to samo. Macie może jakieś fajne propozycje filmów do obejrzenia może być każdy rodzaj
Hej jeśli lubisz filmy romantyczne proponuje „jak poślubić milionera” dostępny na Ipla.
Ja dodatkowo na zabicie nudy gotuje, piekę ciasta.... tylko coś czuje ze na dobre mi to nie wyjdzie

reklama

Kasiekt

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja co prawda nie siedze w domu przez caly tydzien bo chodze do pracy naprzemian,ale i tak mam wiecej czasu.Umylam juz okna,pomylam kieliszki,szafki,pisprzatalam na balkonie i ogolnie z grubsza mam posprzatane.Wymyslam nowe jedzonko i przepisy na ciasta a maz testuje bo ja na diecie😪

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 1
xPola Staramy się 22
G Staramy się 6
2 Staramy się 13
A Przyszłe mamy 4013
Do góry