reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kolorowych snów Dziewczynki. W tym stresujacym czasie czasem ciężko zasnąć. Mam.nadzieje, że dziś będziemy spać jak niemowlaki :-)
 
Trzymam z calego ❤ kciuki aby się udało 🥰😘😘
U nie się @ pojawił właśnie dziś 😔 Chodź nic na niego nie wskazywało (zawsze wcześniej bolał mnie brzuch, a tym razem nic 😔) więc tak jak pisałam wcześniej zaczynam się przygotowywać do in vitro które mam nadzieję zakończy się sukcesem ✊✊ pierwsze badania juz zaczelam robić... Teraz oczekuje aż ten wirus nieszczęsny się skończy i działamy 😍😍🥰 mam nadzieję że już niedługo będę mogła powiedzieć że się udało 😍 juz psychicznie jestem chyba nastawiona na to wszystko, chodź nadal odrobinę jestem niespokojna. Ale mam nadzieję że mi to wszystko w niedługim czasie los wynagrodzi, tak samo jak wam 😘❤ trzymam kciuki za każdą z was 😘😘
Super, że nie dajesz się 🙂 zobacz ile osób zaczyna przygotowania do in vitro. Będzie mega silna grupa wsparcia ❤❤
 
reklama
Część dziewczynki[emoji3508] Niestety mój bocian odleciał w nocy[emoji3317] więc witam się w 1dc[emoji143]
Od jutra [emoji123] dalej razem z wami o nasze marzenia[emoji188].
Oj dziewczyny, widzę, że się dużo działo... Bardzo wszystkim, którym się nie udało współczuję... Zaraz dołączę oficjalnie do Waszego grona, bo już dziś czuje typowe dla @ bóle piersi, brzucha i pierwsze plamienia. Wiem, że dopiero 13dzien po iui, ale zrobiłam test i jest ujemny. Jak widać, nie było nam dane...
Jutro muszę zamówić zastrzyki do stymulacji w aptece, bo niestety nie są dostępne od ręki... I wygląda na to, że też podchodzimy do in vitro.
Przytulam Was mocno 😘😘😘
 
Do góry