reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Czekam na piątek ponieważ teraz jestem ok 9 dnia po owulacji wiec będzie to wiarygodne. Nie chce się kuc znów ! ! ! mam uraz ;D jestem ciekawa bo uruchomił mi się prawy jajnik nie miałam od punkcji w październiku ;D
 
Hej, zastanawia mnie jeszcze ten czarny punkcik na usg macicy... Ktoś może miał coś podobnego?
 

Załączniki

  • 15863500645936554317189613587874.jpg
    15863500645936554317189613587874.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 49
Po to właśnie chce zrobić ta przerwę żeby wszystko poukładać i poprostu nie myśleć o tym że trzeba się starać ja już psychicznie nie daje rady nie czerpie z tego żadnej przyjemności tylko na siłę chce osiągnąć cel i zatracam się w tym a to nie o to chodzi muszę wrzucić na luz i ponosić się chwilą i wtedy może się uda i ja będę wtedy szczęśliwsza i wolna w sobie bez tlamszenia emocji cierpienia leków i przymusu który mnie ciągnie w dół.

Trzymam za Ciebie kciuki! Jesteś bardzo silna! Dla wszystkich nas tutaj jesteś dużym wsparciem, dlatego cieszę się, że będziesz tu obecna.

Ja dziś wykupiłam Gonal F i jutro lub w piątek zaczynam wbijanie igieł. We wtorek rano usg.
Mieliśmy kryzys, bo u mojego męża pojawiły się kolejne wątpliwości, ale przepracowaliśmy to i zdecydowaliśmy, że nie możemy czekać.
On cały czas miał nadzieję, że ta inseminacja się uda. @ jeszcze nie mam, ale plamię i czuje, że lada chwila przybędzie. Testy ciążowe negatywne.
 
Działaj kochana działaj[emoji3590] a ja będę kibicować[emoji110]
Trzymam za Ciebie kciuki! Jesteś bardzo silna! Dla wszystkich nas tutaj jesteś dużym wsparciem, dlatego cieszę się, że będziesz tu obecna.

Ja dziś wykupiłam Gonal F i jutro lub w piątek zaczynam wbijanie igieł. We wtorek rano usg.
Mieliśmy kryzys, bo u mojego męża pojawiły się kolejne wątpliwości, ale przepracowaliśmy to i zdecydowaliśmy, że nie możemy czekać.
On cały czas miał nadzieję, że ta inseminacja się uda. @ jeszcze nie mam, ale plamię i czuje, że lada chwila przybędzie. Testy ciążowe negatywne.
 
Dziewczynki postanowiłam że odpuszczam starania może wrócę do myśli o in vitro w przyszłym roku bo przemyślałam wszystko i nie mam już siły za dużo stresu mnie to kosztuje tyle lat tyle badań stymulacji leków i nigdy nic się nie zadziało więc straciłam już złudzenia nie mam dziecka to widocznie nie będę mieć bo jeśli by było inaczej to przez ten czas to już z 5 powinnam mieć więc stwierdzam że może nie jest mi dane bo bym może była zła mama a bog wie co robi.
Ale wy się starajcie próbujcie napewno się uda za wszystkie trzymam mocno kciuki i oczywiście będę podczytywac udzielać się prowadzić kalendarz i was wszystkie i każda z osobna wspierać bo każda z was jest cudowna i silna w dążeniu do marzeń i zasługuje na to żeby zostać mamą [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Przykro mi, że się nie udało 😥 wiem dokładnie na jakim etapie jesteś też go przechodzę i powiem Ci, że takie wakacje od starań i stymulacji i wizyt na prawdę można psychicznie odpocząć czasem oczywiście mysle, że kurcze, a jeśli by był to właśnie ten moment ten czas, że może by się udało, a ja przestałam się starać przestałam patrzeć na kalendarz na cykl.. wolę teraz skupić myśli o in vitro i mieć nadzieje, że ten czas szybko zleci uda mi się odłożyć pieniążki no i że się uda.. także odpoczywaj skup się na sobie 💚 ja podczytuje forum w wolnym czasie choć do IUI już nie podchodzę to jakoś tak się przywiązałam do tej grupy ☺
 
reklama
Ja dziś wykupiłam Gonal F i jutro lub w piątek zaczynam wbijanie igieł. We wtorek rano usg.
Mieliśmy kryzys, bo u mojego męża pojawiły się kolejne wątpliwości, ale przepracowaliśmy to i zdecydowaliśmy, że nie możemy czekać.
On cały czas miał nadzieję, że ta inseminacja się uda. @ jeszcze nie mam, ale plamię i czuje, że lada chwila przybędzie. Testy ciążowe negatywne.
AsiaaaK przykro mi, że nie wyszło, ale dobrze że masz plan i zaraz będziesz go wdrażać 💪
@ nie przyszła, dziwne! Wiem, że jeden dzień spóźnienia to nic wielkiego, poza tym miałam niezwykle stresujący miesiąc i odstawiłam steryd... strasznie się boję jutrzejszego testowania. To opóźnienie narobiło mi nadziei (przy cyklach stymulowanych ani razu mi się nie zdarzyło, kalendarz mogłabym od cyklu ustalać)...
 
Do góry