reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
@Hankaa jak tam wizyta w klinice?[emoji4][emoji123]
@Adziunia trzymam kciuki za wizytę[emoji16][emoji110]
@Alkalalka82 trzymam kciuki za jajeczka[emoji16][emoji110]
U mnie wszystko się zmieniło.. byłam u lekarza który na prawdę jest tak empatycznym i poważnym człowiekiem..byłam w szoku 😱
Ze względu na mój wiek i wyniki badań nie zgodził się na invitro dopóki nie zrobię drożności w warunkach szpitalnych. Dostałam już skierowanie i w tym będzie cała diagnostyka :) stwierdził że uda się na pewno.. przejrzał całą dokumentację z poprzedniej kliniki, stwierdził że źle byłam stymulowana i na zbyt małych pęcherzykach robiona była iui. Więc jak tylko zrobią mi badania w tym dokładny podgląd macicy która jest delikatnie odmienna, nigdy nie miałam tak dokładnego USG, nikt mi tego nie powiedział :) będziemy działać dalej 💪💪💪
 
reklama
Z 13 komórek 12 miałam dojrzałych 6 zaplodnili wszystkie się zapłodniły[emoji16] hodują mi narazie do 3 doby w poniedziałek mam transfer ale jeśli będą ładne to będą hodować do 5 i mi przesuną transfer na srode. W poniedziałek po rozmowie z lekarzem zadecyduje czy chce odrazu transfer czy hodujemy dalej i transfer w środę.
[emoji33][emoji33][emoji33]Jestem w szoku
Super😍😍😍 cieszę się bardzo i zobaczysz, jeszcze chwila i będziesz nosiła serduszko pod serduszkiem
 
Dziewczyny mam pierwszy wynik. Kurcze..... Zmartwiłam się. Lekarz z kliniki kazał mi brać metylowany folian i modulator homocysteiny. I jeszcze Proxed women który ma 0,4 mg. No i wynik kwasu foliowego mam 31,6. Gdzie norma jest do 17. Pokaże to lekarzowi. Bo to chyba niedobrze? Czekam jeszcze na wynik homocysteiny
A nie masz przypadkiem mutacji ? Nie pamiętam czy robilas badania genetyczne i immunologie
 
Dziewczyny, da się poprawić jakoś wynik amh?
Nie mogę przestać myśleć o mojej porażce...może słaba ilość jajeczek też miała znaczenie bo może i przez to są slabsze.
Chyba nie da sie nic z tym zrobic. Każda rodzi się z określoną rezerwą jajnikowa. Można jedynie popracować dieta nad jakością owulacji i komórki
 
reklama
U mnie wszystko się zmieniło.. byłam u lekarza który na prawdę jest tak empatycznym i poważnym człowiekiem..byłam w szoku 😱
Ze względu na mój wiek i wyniki badań nie zgodził się na invitro dopóki nie zrobię drożności w warunkach szpitalnych. Dostałam już skierowanie i w tym będzie cała diagnostyka :) stwierdził że uda się na pewno.. przejrzał całą dokumentację z poprzedniej kliniki, stwierdził że źle byłam stymulowana i na zbyt małych pęcherzykach robiona była iui. Więc jak tylko zrobią mi badania w tym dokładny podgląd macicy która jest delikatnie odmienna, nigdy nie miałam tak dokładnego USG, nikt mi tego nie powiedział :) będziemy działać dalej 💪💪💪
@Hankaa, a co dla Twojego nowego lekarza oznacza „za małe pecherzyki”? Jaką osiągały maksymalnie wielkość?
 
Do góry