reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ooo a to zależy od dc? Mam nadzieję,że nie trzeba tegi badania bylo robic w konkretnym dniu i nie będę musiała go powtarzać...ups
Jak ja robiłam amh to lekarz mówił że mogę robić w dowolnym dniu cyklu, mam tylko napisać na wyniku w którym DC robiłam badanie. Widocznie na tej podstawie on sam wylicza przyrost tego hormonu i wie ile mniej więcej jest w czasie około owulacyjnym
 
Jak ja robiłam amh to lekarz mówił że mogę robić w dowolnym dniu cyklu, mam tylko napisać na wyniku w którym DC robiłam badanie. Widocznie na tej podstawie on sam wylicza przyrost tego hormonu i wie ile mniej więcej jest w czasie około owulacyjnym
Ja o ile dobrze pamiętam w 20 dc miałam amh ok 5.5
 
Czas uczy cierpliwości[emoji4] jak mi się uda przez to wszystko przejść to wy będziecie wiedziały czego się możecie spodziewac[emoji846]
Strasznie mi przykro, że znowu pod górkę... csly ten proces ogromnie duzo cierpliwosci wymaga. Bardzo Cie podziwiam za spokoj i opanowanie, jesteś moim wzorem do naśladowania:) trzymam kciuki zeby to juz byla ostatnia przeszkoda!
 
Hej dziewczyny
Mam pytanie jakby z innej "beczki". Czy kiedykolwiek zdążyło Wam się, że w cyklu po IUI miałyscie bardzo bolesną owulację? Wg kalendarzyka powinnam mieć jutro, a dziś obudziłam się z bólem brzucha, który promieniował na plecy. Tak mnie bolało, że musiałam zwolnić się z pracy... Czy to normalne??? Jak leżę to jest dużo lepiej.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam pytanie jakby z innej "beczki". Czy kiedykolwiek zdążyło Wam się, że w cyklu po IUI miałyscie bardzo bolesną owulację? Wg kalendarzyka powinnam mieć jutro, a dziś obudziłam się z bólem brzucha, który promieniował na plecy. Tak mnie bolało, że musiałam zwolnić się z pracy... Czy to normalne??? Jak leżę to jest dużo lepiej.
Pozdrawiam
Hej ja w cyklu w którym miała być iui przy pękaniu pęcherzyków miałam ostry bol , tak ostry że nie mogłam chodzić i wyladowalam na SORze , ale to był cykl stymulowany
 
Do góry