reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ból jajników napewno jest od leków bo ci rośnie dużo pęcherzyków. Ja miałam 21 i u mnie to już była hiperka( za dużo miałam leków na porost pęcherzyków) bo jajniki mi bardzo urosły miały ok 8cm a do transferu mogą być max 5cm gdzie w cyklu naturalnym mają wielkość 2cm. Przy punkcji mi pobrali dojrzałych 13 więc reszta została w środku i po punkcji byłam obolała miałam napięty i wzdęty brzuch i po ok tygodniu wszystko wróciło do normy.
A ty w którym jesteś teraz DC? Masz już wyznaczony dzień punkcji? Jakie masz teraz pęcherzyki ? Dużo ich? Bo ty masz amh chyba powyżej 5 jak dobrze pamiętam? To wtedy jeśli masz źle dobrane dawki to jest ryzyko hiperki.
Punkcja w 10dc. Mam (podobno) dojrzałych 10 a wszystkich ok. 15. Nie wiem czy to dobry wynik? Właśnie ciekawa jestem bardzo czy jakbym miała mieć hiperke to już bym miała czy dopiero objawy po punkcji się pojawiają. Lekarz nic nie mówił jak duże są jajniki, ale wydaje mi się, że dawka leków dobrze byla dobrana bo całkiem dobrze znoszę (może poza ostatnim dniem stymulacji kiedy mialam 7 zastrzyków jednego dnia i juz nudności od ich ilości sie pojawiły).
 
U mnie hiperke lekarz określił pod koniec stymulacji po ilości pęcherzyków i później po punkcji oglądając jajniki. A wynik 15 pęcherzyków to super wynik i myślę że hiperki możesz nie mieć i podejdziesz do świeżego transferu ale wiesz ja lekarzem nie jestem to nie ocenie więc tylko lekarz ci powie jak będzie sytuacja u ciebie wyglądać po punkcji.
10dc to szybko ja miałam w 15dc[emoji846]
A kiedy dokładnie ta punkcja? Będę trzymać kciuki[emoji110][emoji4]

Punkcja w 10dc. Mam (podobno) dojrzałych 10 a wszystkich ok. 15. Nie wiem czy to dobry wynik? Właśnie ciekawa jestem bardzo czy jakbym miała mieć hiperke to już bym miała czy dopiero objawy po punkcji się pojawiają. Lekarz nic nie mówił jak duże są jajniki, ale wydaje mi się, że dawka leków dobrze byla dobrana bo całkiem dobrze znoszę (może poza ostatnim dniem stymulacji kiedy mialam 7 zastrzyków jednego dnia i juz nudności od ich ilości sie pojawiły).
 
reklama
Taki dziś melancholijny dzień więc stwierdziłam że się podzielę z wami 😔 przerasta mnie to. Pierw starasz się aby zajść w ciążę tutaj już dużo stresu nerwów płaczu 😭 jak zajdziesz w ciążę zaczyna się nowy kołowrotek czy jest serce czy wsztstko Oki czy dobrze się rozwija i milion przeciwności na drodze. Zaczynam panikować czy podolam szczególnie przy tym że jestem panikara I to nie mała analizuje wszystko miliony razy I zawsze się doszukam czegoś 😭😭😭❤ pomału zaczynam wątpić 😔 A tym bardziej że do testowania mam jest 8 dni 😱😱😱
 
Do góry