reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pokaż tą swoją kreseczkę daj nacieszyć oko[emoji16]
To moja rekordowa kreska 🥺 🤗
18.10 powinnam mieć @.
Mam nadzieję, że za kilka dni będzie grubsza. Sprawdzę na pewno. 🤞

IMG_20201121_180245.jpg
 
reklama
Witajcie kochane, jestem tu nowa i czytam Wasze posty. Mam taką wielką prośbę. Jestem po pierwszym IUI, która odbyła się 11 listopada. Przed chwilą zrobiłam test i wyszedł negatywny. Z testowaniem miałam czekać do środy 25 listopada. Czy jest jakakolwiek szansa, że test zrobiłam za wcześnie, wieczorem i test z krwi może jednak wyjść? Czy raczej nie robic sobie nadziei? To jest jakaś masakra :(
 
Minęło dopiero 10 dni więc ja bym powtorzyla za 2-3 dni ale test zrób z porannego moczu jest najwiarygodniejszy a beta powie na 100%
Witajcie kochane, jestem tu nowa i czytam Wasze posty. Mam taką wielką prośbę. Jestem po pierwszym IUI, która odbyła się 11 listopada. Przed chwilą zrobiłam test i wyszedł negatywny. Z testowaniem miałam czekać do środy 25 listopada. Czy jest jakakolwiek szansa, że test zrobiłam za wcześnie, wieczorem i test z krwi może jednak wyjść? Czy raczej nie robic sobie nadziei? To jest jakaś masakra :(
 
Witajcie kochane, jestem tu nowa i czytam Wasze posty. Mam taką wielką prośbę. Jestem po pierwszym IUI, która odbyła się 11 listopada. Przed chwilą zrobiłam test i wyszedł negatywny. Z testowaniem miałam czekać do środy 25 listopada. Czy jest jakakolwiek szansa, że test zrobiłam za wcześnie, wieczorem i test z krwi może jednak wyjść? Czy raczej nie robic sobie nadziei? To jest jakaś masakra :(
Stanowczo za wcześnie. Testy sikane powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki. Mój lekarz zaleca 10 - 14 dni po inseminacji iść na betę. 🙂
 
Stanowczo za wcześnie. Testy sikane powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki. Mój lekarz zaleca 10 - 14 dni po inseminacji iść na betę. 🙂
Popieram! Zdecydowanie za wcześnie na test sikany... głowa do góry! 🙂✊🏻Jeśli chcesz najpierw zrobić test, to sugerowałabym go zrobić dopiero jak zacznie sie spóźniać @, choćby 1 dzien, nie wcześniej. Czasem nawet w dniu spodziewanej miesiączki wychodzi negatywny.. A najlepiej zrobić betę 14 dni po IUI i oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu. 😊
 
Witajcie kochane, jestem tu nowa i czytam Wasze posty. Mam taką wielką prośbę. Jestem po pierwszym IUI, która odbyła się 11 listopada. Przed chwilą zrobiłam test i wyszedł negatywny. Z testowaniem miałam czekać do środy 25 listopada. Czy jest jakakolwiek szansa, że test zrobiłam za wcześnie, wieczorem i test z krwi może jednak wyjść? Czy raczej nie robic sobie nadziei? To jest jakaś masakra :(
Cześć, ja tez jestem po 1 IUI, która miałam 9.11.2020 i tez nie wytrzymałam i zrobiłam test w 11 dniu po. Dziewczyny podniosły mnie na duchu, ze to za szybko i ze to sikańce oszukańce wiec warto poczekać ☺️ A najlepiej zrobić betę ☺️ Jak któraś z dziewczyn napisała (bardzo utkwiło mi to w głowie) - póki nie ma @ wszystko się może zdarzyć 🥰 trzymam mocno kciuki!
 
Popieram! Zdecydowanie za wcześnie na test sikany... głowa do góry! 🙂✊🏻Jeśli chcesz najpierw zrobić test, to sugerowałabym go zrobić dopiero jak zacznie sie spóźniać @, choćby 1 dzien, nie wcześniej. Czasem nawet w dniu spodziewanej miesiączki wychodzi negatywny.. A najlepiej zrobić betę 14 dni po IUI i oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu. 😊
Dzięki wielkie :) może faktycznie się spospieszyłam ale tyle razy miałam już negatywny test. Poczekam jeszcze. Dziękuję dziewczyny :*
 
Witajcie kochane, jestem tu nowa i czytam Wasze posty. Mam taką wielką prośbę. Jestem po pierwszym IUI, która odbyła się 11 listopada. Przed chwilą zrobiłam test i wyszedł negatywny. Z testowaniem miałam czekać do środy 25 listopada. Czy jest jakakolwiek szansa, że test zrobiłam za wcześnie, wieczorem i test z krwi może jednak wyjść? Czy raczej nie robic sobie nadziei? To jest jakaś masakra :(
Ja miałam w dniu spodziewanej miesiączki negatywny wynik testu. Dziś jest 4 dni po terminie miesiączki i mój test wygląda tak. Myślę, że warto czekać do samego końca. Nie wskazane jest robienie wcześniej testów, bo może pokazać wynik pozytywny a ciąża może okazać się biochemiczna. 😟 Tak miałam poprzednim razem, po pierwszej inseminacji.
IMG_20201121_175958.jpg
 
reklama
Ja miałam w dniu spodziewanej miesiączki negatywny wynik testu. Dziś jest 4 dni po terminie miesiączki i mój test wygląda tak. Myślę, że warto czekać do samego końca. Nie wskazane jest robienie wcześniej testów, bo może pokazać wynik pozytywny a ciąża może okazać się biochemiczna. 😟 Tak miałam poprzednim razem, po pierwszej inseminacji.
Zobacz załącznik 1204640
Gratuluję :) to bardzo mnie pocieszyłaś. Oby ciąża przebiegała prawidłowo i urodził Ci się zdrowy dzidziuś. Powodzenia :*
 
Do góry