reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej dziewczyny pobolewa mnie dół brzuch takie uczucie ciagniecia piersi bolą od 4 dni a dziś na papierze taki delikatny brązowy śluz :( test jak robiłam to druga kreseczka taka bardzo jasniutka w środę lecę na bete. Coś czuję że chyba nic z tego nie będzie :(
 
Witam. Staramy sie i dzidzie juz ponad dwa lata po dwoch latach przestalismy liczyc. Bylo to flustrujace. Chodze do lekarza sprawdzilismy jakosc spermy i jest bardzo dobra, droznosc jajowodow ok. W tym miesiacu mialam inseminacje domaciczna w szpitalu po braniu tabletek Clomid wzielam tez zastrzyk z Pregnyl w brzuch 28 listopada bylam na usg i dostalam informacje ze owuulacja byla wiec to jest dobra informacja. Mam pytanie jakie sa szanse na ciaze? Czy ktoras z Was miala tak ze po 1razie udalo sie? Caly czas czuje ze cos sie dzieje w podbrzuszu jestem ciekawa czy to przez leki bo ten cykl jest inny czy moze z Clomid moglo sie udac za 1 razem?10 grudnia mam isc sprawdzic z krwi czy jestem w ciazy te czekanie dobija.

Jestem przykładem udanej pierwszej inseminacji :)

Trzymam kciuki!
 
Dajesz nadzieje :) A maleństwo było już z serduszkiem ? Teraz ciaza przebiega prawidłowo? Moje usg wypada właśnie na 7+3.
Z tego co pamiętam to chyba tak, ale nie dam sobie ręki uciac. Małe toto 6,5 mm miało na zdjęciu wyglądało jak paproch jakiś i gdybym nie wiedziała gdzie to bym w domu mężowi nie wiedziała gdzie pokazać :)
Teraz jestem w 24tc i odpukac wszystko z małą ok :)
 
No mam nadzieje że też mam leniuszka. Jak porownuje usg z poprzedniej ciąży to teraz wygla tak samo jakby ciaza byla tydzien młodsza. Zdrówka dla Ciebie i maluszka :)
Z tego co pamiętam to chyba tak, ale nie dam sobie ręki uciac. Małe toto 6,5 mm miało na zdjęciu wyglądało jak paproch jakiś i gdybym nie wiedziała gdzie to bym w domu mężowi nie wiedziała gdzie pokazać :)
Teraz jestem w 24tc i odpukac wszystko z małą ok :)
 
Pamiętaj Kochana, ze istnieje duże prawdopodobieństwo, ze jest po prostu za wcześnie. Powtórz w dniu spodziewanej miesiączki (4 grudnia?), będzie bardziej wiarygodny, choć i wtedy bywa fałszywie negatywny. Głowa do góry, jeszcze nic straconego! ✊ 🌷
Wiem wiem 😉 ale mimo wszystko chciałabym chociaż cień cienia pierwszy raz w życiu zobaczyć 🙄 poczekam do piątku i zrobię jeszcze raz chociaż gdzieś tam smuteczek mnie złapał. Ale powiem Wam szczerze że wczoraj jajnik mnie kuł dosyć długo a dziś od rana pobolewa i ciągnie dół brzucha, ale nie jak na @ nigdy wcześniej po inseminacji tak nie miałam. Nie wiem.... Oszaleję 😕
 
Wiem wiem 😉 ale mimo wszystko chciałabym chociaż cień cienia pierwszy raz w życiu zobaczyć 🙄 poczekam do piątku i zrobię jeszcze raz chociaż gdzieś tam smuteczek mnie złapał. Ale powiem Wam szczerze że wczoraj jajnik mnie kuł dosyć długo a dziś od rana pobolewa i ciągnie dół brzucha, ale nie jak na @ nigdy wcześniej po inseminacji tak nie miałam. Nie wiem.... Oszaleję 😕
Sluchaj, ja nie jestem moze idealnym przykladem, ale te dwa razy, kiedy byłam w ciazy (na krótko, niestety), cien cienia wychodzil mi na tescie w dniu spodziewanej miesiaczki, lub pozniej, a to dlatego, ze mam pozne owulacje. Moze u Ciebie jest podobnie? Kojarze, ze mowilas, ze masz raczej dluzsze cykle. Dodatkowo, mowisz o tych odczuciach, ktorych wczesniej nie mialas, wiec nie warto tracic nadziei. Mi tez @ teoretycznie wypada w piatek, wiec w razie czego bedzie razniej wylewac lzy. 3maj sie dzielnie! 🙂 💪
 
reklama
Sluchaj, ja nie jestem moze idealnym przykladem, ale te dwa razy, kiedy byłam w ciazy (na krótko, niestety), cien cienia wychodzil mi na tescie w dniu spodziewanej miesiaczki, lub pozniej, a to dlatego, ze mam pozne owulacje. Moze u Ciebie jest podobnie? Kojarze, ze mowilas, ze masz raczej dluzsze cykle. Dodatkowo, mowisz o tych odczuciach, ktorych wczesniej nie mialas, wiec nie warto tracic nadziei. Mi tez @ teoretycznie wypada w piatek, wiec w razie czego bedzie razniej wylewac lzy. 3maj sie dzielnie! 🙂 💪
Dziękuję 😉 ja mam cykle 31 - 32 dniowe. Nie mam wyjścia, muszę czekać do piątku. Mimo wszystko gdzieś tam w głębi serca wierzę że będziemy wylewały łzy szczęścia 😃👍
 
Do góry