reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Muszę się wyżalić. Ręce mi już opadają. Jestem na stymulowanym cyklu, miała dzwonić do lekarza jak test owulacyjny wyjdzie pozytywny. Nikt dziś nie odebrał- z wyjątkiem centrali, która twierdziła że ktoś oddzwoni, nagrałam się na pocztę nikt nie oddzwonił. Zadzwoniłam do kliniki 20 razy. Moja inseminacja się jutro nie odbędzie przez niekompetencje innych. Straciłam cykl, kasę na USG w zeszłym tygodniu i na hormony.
 
Muszę się wyżalić. Ręce mi już opadają. Jestem na stymulowanym cyklu, miała dzwonić do lekarza jak test owulacyjny wyjdzie pozytywny. Nikt dziś nie odebrał- z wyjątkiem centrali, która twierdziła że ktoś oddzwoni, nagrałam się na pocztę nikt nie oddzwonił. Zadzwoniłam do kliniki 20 razy. Moja inseminacja się jutro nie odbędzie przez niekompetencje innych. Straciłam cykl, kasę na USG w zeszłym tygodniu i na hormony.
Powinni ponieść koszty kolejnych przygotowań. Bo czasu niestety nikt nie zwróci... 🤬
 
No to ceny kolosalne jeszcze żeby gwarancja była że się uda[emoji53], jestem 5 dni po iui już mnie brzuch na okres boli podeszliśmy z powodów finansowych tylko 3 razy dziękuję za tak szybkie i liczne odpowiedzi
 
reklama
Do góry