reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwsz膮 dzidzi臋

Po kt贸rej Inseminacji zasz艂a艣 w ci膮偶臋?

• Wszystkich g艂osuj膮cych
    212

Karola z nadziej膮

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
20 Listopad 2020
Post贸w
102
Jestem po 1 usg po 3 AID i.. serduszko bije. 馃挀

Zg艂asza艂am, 偶e mam plamienia r贸wnie偶 z krwi膮, ale nic si臋 nie dowiedzia艂am! Mam czeka膰. Dop贸ki nie jest wi臋cej to jest ok. Dramat. Ja zamiast si臋 cieszy膰, zamartwiam si臋 krwawieniem. My艣la艂am, 偶e dostan臋 skierowanie do ginekologa a tu nic. Mam r贸wnie偶 "troszk臋 mniejszy worek owodniowy". Znowu b臋d臋 musia艂a przestudiowa膰 internet 馃槶馃槶馃槶
Ale pi臋knie, serduszko bije 鉂わ笍 Dziewczyny pisa艂y, ze tez mia艂y plamienia i ze to si臋 zdarza. Ciesz臋 si臋 ze si臋 uda艂o! 鈽猴笍

reklama

mikisia124

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
9 Czerwiec 2020
Post贸w
143

Zg艂asza艂am, 偶e mam plamienia r贸wnie偶 z krwi膮, ale nic si臋 nie dowiedzia艂am! Mam czeka膰. Dop贸ki nie jest wi臋cej to jest ok. Dramat. Ja zamiast si臋 cieszy膰, zamartwiam si臋 krwawieniem. My艣la艂am, 偶e dostan臋 skierowanie do ginekologa a tu nic. Mam r贸wnie偶 "troszk臋 mniejszy worek owodniowy". Znowu b臋d臋 musia艂a przestudiowa膰 internet 馃槶馃槶馃槶
gratulacje

Pa艂kaZapa艂ka

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
18 Luty 2020
Post贸w
2 077

O jaki 艣liczny ma艂y robaczek :D na kiedy termin wyliczyli?

xPola

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
26 Marzec 2019
Post贸w
899
Super, ciesze si臋 :-) jest troch臋 km od mojego miasta, ale to nie ma znaczenia ;-) obawiam si臋 tylko czy nas nie odrzuca z powodu jakiego艣 wyniku. Nie chcemy dawc贸w.
Wed艂ug mnie Czesi maj膮 mega lajtowe podej艣cie :)
S膮 zdecydowanie bardziej wyluzowani ni偶 lekarze w Polsce 馃槉
Na pewno b臋d膮 chcieli wam pom贸c, nic si臋 nie martw

Fejkaaa

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
12 Stycze艅 2021
Post贸w
19
Miasto
Bytom
Hej. Ja jestem po 3 inseminacji. Dwie pierwsze by艂y biochemiczne. Teraz po trzeciej, si臋 uda艂o. Mam moje grube kreski na te艣cie. Nie mam mo偶liwo艣ci zrobienia bety, wi臋c sobie spokojnie czekam.. Czekam na USG, kt贸re mam 13.01, aby potwierdzi膰 ci膮偶臋 i mam nadziej臋, 偶e uda si臋 ju偶 us艂ysze膰 serduszko. 鈾ワ笍
gratuluj臋! czy za偶ywasz jakie艣 leki?

reklama