reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Wiem, wiem staram sie już odrzucać myśli ze to objaw ciąży, ale mimo wszystko tli sie nadzieja bo przecież zrobliśmy wszystko co trzeba. Cykl mam 30 dniowy owulacje miałam w 16 /17dc a bete robiłam w 22 dc
To na betę zdecydowanie za wcześnie ☺️ Do implantacji dochodzi najwcześniej 7dpo a może dojść nawet w 12dpo i od tego momentu dopiero stopniowo uwalniane jest hcg
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
Cześć witaj ☺️ Dobrze trafiłaś, tutaj dostaniesz odpowiedzi na pytania, pocieszenie, ale też kopniaki w tyłek jeżeli będzie taka potrzeba 😉 każdy nasz przypadek jest inny, więc nie martw się na pewno doczekasz się swojego szczęścia, trzeba się po prostu czasami uzbroić w większą cierpliwość i nie poddawać się 💪 Trzymam mocno kciuki, żeby IUI szybko przyniosła efekt 🍀✊ A skąd jesteś?

U mnie 3 inseminacje nasieniem dawcy (niestety mąż nie ma żołnierzy), u mnie była wysoka prolaktyna i Tsh-wyrównane lekami... pierwsza udana-ciąża biochemiczna, druga nieudana, TRZECIA udana-obecnie zaczynamy 34 tydzień 🙂
 
To na betę zdecydowanie za wcześnie ☺️ Do implantacji dochodzi najwcześniej 7dpo a może dojść nawet w 12dpo i od tego momentu dopiero stopniowo uwalniane jest hcg
o matko dziewczyny dajecie mi nadzieję! :*
W takim razie czekam do dnia @ nic nie będe mówić o tym partnerowi bo może miło go zaskoczę :)
 
reklama
Cześć witaj ☺️ Dobrze trafiłaś, tutaj dostaniesz odpowiedzi na pytania, pocieszenie, ale też kopniaki w tyłek jeżeli będzie taka potrzeba 😉 każdy nasz przypadek jest inny, więc nie martw się na pewno doczekasz się swojego szczęścia, trzeba się po prostu czasami uzbroić w większą cierpliwość i nie poddawać się 💪 Trzymam mocno kciuki, żeby IUI szybko przyniosła efekt 🍀✊ A skąd jesteś?

U mnie 3 inseminacje nasieniem dawcy (niestety mąż nie ma żołnierzy), u mnie była wysoka prolaktyna i Tsh-wyrównane lekami... pierwsza udana-ciąża biochemiczna, druga nieudana, TRZECIA udana-obecnie zaczynamy 34 tydzień 🙂
Właśnie starałam sie was poznać i cofnełam sie kilkanaście stron do tyłu :) i wyczytałam że sie udało GRATULACJE! będzie siusiak czy pipi? :)
Teraz dziewczyny dały mi nadzieję ... bo napisały że za szybko zrobiłam bete .
Jestem z okolic Szczecina, leczę sie w klinice w Szczecinie.
 
Do góry