reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dzisiaj akurat już miałam dwa, ogolnie Menopur musiałam dozować po 200,a ten drugi już w konkretnej dawce był ale musiałam pobrać go z fiolki i chwilkę się z tym bawiłam bo nie dałam rady wybrać całego [emoji85] zaczęłam się denerwować ale jakoś poszło, jutro już tylko ten jeden podaje, mam wizytę No i zobaczymy co dalej. Wstępnie właśnie 5 lub 6 punkcja
Ciekawe jak u mnie będzie stymulacja wyglądała. Mam amh 5 bez policystycxnych lekarz na samym początku cieszył sie bo jest co stymulować ale ja boje sie ze cos nie wypali. Gdzie sie leczysz ?
 
reklama
Ciekawe jak u mnie będzie stymulacja wyglądała. Mam amh 5 bez policystycxnych lekarz na samym początku cieszył sie bo jest co stymulować ale ja boje sie ze cos nie wypali. Gdzie sie leczysz ?

U mnie amh 3,ale też się boję że nie będzie wystarczającej ilości jajeczek zdolnych do zapłodnienia :( ja leczę się w Białymstoku bo tu też mieszkam, klinika Bocian. A Ty?
 
Dziewczyny ja miałam amh 2,64 i wychodowalam ponad 20 pęcherzyków a dojrzałych mi pobrali 13 więc u was będzie z czego wybierać[emoji846]
Ciekawe jak u mnie będzie stymulacja wyglądała. Mam amh 5 bez policystycxnych lekarz na samym początku cieszył sie bo jest co stymulować ale ja boje sie ze cos nie wypali. Gdzie sie leczysz ?
U mnie amh 3,ale też się boję że nie będzie wystarczającej ilości jajeczek zdolnych do zapłodnienia :( ja leczę się w Białymstoku bo tu też mieszkam, klinika Bocian. A Ty?
 
U mnie na przykład jak nie mieli się czego czepnąć to czepneli się wagi. I miałam powiedziane ze albo schudnę 5-10% albo mogę o ivf zapomnieć. Waga 83 przy 170 cm wiec otyłość to nie jest :)
Przepraszam ale obsmialam się przy twojej wadze... To nie jest aż taka waga, żeby mogła cię pozbawić macierzyństwa... jesli uslyszlalas to, że to kwestia wagi od lekarza to mega niefajnie a za schudnięcie podziwiam mega! :) Ja też szłam do lekarza z nadwagą i liczyłam się z tym, że zwróci mi uwagę ale nic takiego mi nie powiedział.
Ile otyłych osób zachodzi w ciążę naturalnie to głowa mała :)
 
reklama
Do góry