reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kochane kobitki ❤
Pomimo tego że z miesiąca na miesiąc wydłuża się to wszystko i brak w dalszym ciągu dwóch kreseczek to chciałabym życzyć wam wszystkiego dobrego i oby każda z osobna dostała to o czym tak bardzo marzy ❤❤❤
Dziękuję 🤗🤗 Ja też Tobie życzę wszystkiego najlepszego spełnienia tego największego marzenia ❤️❤️
 
Cześć dziewczyny, wita się z wami nasz mały-wielki cud 🥰 strasznie uparty ale bardzo kochany 🥰 na ostatnim usg wyszło wszystko bardzo dobrze, tylko twarzy nie pokazał a na usg przez brzuch nie mam co liczyć przez moje tyłozgięcie 😶
W sobotę 6.03 idę znowu i może tym razem coś pokaże, mam na myśli nosek, przezierność Karkowa i może co tam między nozkami kryje 🙈🙈
Życzę wam wszystkim takiego cudu i tyle radości 🥰 każda z was na pewno wkrótce doczeka tego momentu ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210301_092848.jpg
    IMG_20210301_092848.jpg
    205 KB · Wyświetleń: 27
Cześć, jestem po pierwszej ins. 18.02 dzisiaj zrobiłam pierwszy test ciążowy bardzo czuły i wyszła jedna kreska😔 dodam że wczoraj lekko pobolewał mnie brzuch jak przed miesiączka. Na betę mam iść w czwartek ale nie wiem czy jest sens... Jak myślicie jest jeszcze jakaś nadzieja czy juz raczej umawiać się na kolejne wizyty w klinice?
 
reklama
Taaak czuje ekscytacje :) mam nadzieje ze się uda, ale nie nakręcam się, bo szanse nie są zbyt wielkie. gdzieś czytałam ze z 15000 tys kobiet 13 % zaszło w ciąże czyli co ósma jak dobrze liczę a 8,7 z nich w ciagle mnoga.
Pewnie, nie ma co się nakręcać, ale pozytywne nastawienie pomaga! :) To już dzisiaj!
 
Do góry