reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
Trzymam kciuki 🤞🙏
 
reklama
Jestem po wizycie, 9 dc 3 pęcherzyki 15, 15, 17 mm:)
Mimo tej rozwijającej się infekcji dostałam jakieś globulki i moge podejść do inseminacji, termin mam na wtorek!! :)
Tak się cieszę!! Jestem chyba bardzo dużą panikara i pesymistka jednak bo jak dostałam wyniki to od razu założyłam że kolejny raz nie będę uda się zrobić inseminacji ale jednak:) :)
Mam nadzieję że będzie szczęśliwa i w końcu się uda:)
Super, dawaj znać ! 🤞😀
 
Rozumiem, też tak miałam, ale niestety rzeczywistość sprowadza na ziemię. Teraz jestem po drugiej i testuje 18.03. jaka jest u Was przyczyną, że się nie udaje?
Mam lekko ponad normę przeciwciała przeciwplemnikowe. Imunolog powiedział, że to taka minimalna ilość ponad normę, że to nie powinno mieć wpływu ale dostałam Encorton. A u męża jest ok.
Na początku miałam zaburzenia owulacji ale to zostało wyregulowane a mąż miał problem z nasieniem ale też to zwalczyliśmy.
Więc w sumie jest ok ale nie jest ok bo się nie udaje.
 
reklama
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
I tu eż trzymam kciuki bo mi wrzuciło bez tekstu 😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry