reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Niestety i mi sie nie udało, dziś plamienie po 14 dniaxh od IUI bez robienia bety 😞 nawet nie poszłam jej zrobić, bo 9 dnia po IUI mialam bety tylko 2 i dr kazał mi odstawić leki bo ciąży nie ma no i dzis potwierdzenie czyli plamienie, wiec jutro okres. No nic nawet prawa jazdy nie zdalam za pierwszym razem 🤪 Wiec czekam na okres i zaczynam do przygotowań do 2 IUI. Pozdrawiam dziewczyny 😉
 
Dziewczynki trafiłam na ciekawa rzecz i pomyślałam że się z Wami podzielę :) Niby oczywiste, ale bardzo ciekawie wyjaśnione :) Dziś odebraliśmy oficjalnie klucze od domku :) Teraz już naprawdę czas na dziecko :)
Życzę aby dobrze mieszkało Wam się w nowym domku oraz spełnienia tego największego Marzenia-Dzieciątka ❤️❤️☺️☺️
 
Niestety i mi sie nie udało, dziś plamienie po 14 dniaxh od IUI bez robienia bety 😞 nawet nie poszłam jej zrobić, bo 9 dnia po IUI mialam bety tylko 2 i dr kazał mi odstawić leki bo ciąży nie ma no i dzis potwierdzenie czyli plamienie, wiec jutro okres. No nic nawet prawa jazdy nie zdalam za pierwszym razem 🤪 Wiec czekam na okres i zaczynam do przygotowań do 2 IUI. Pozdrawiam dziewczyny 😉
Trzymam kciuki za drugą inseminację ✊✊
 
Dziewczyn mam super mega ważne dla mnie pytanie. Inseminacja a tylozgiecie macicy? Macie jakieś info czy to utrudnia zajscie w ciążę? Może coś z własnych doświadczeń? Skuteczność inseminacji z czymś takim?
 
Dziewczynki trafiłam na ciekawa rzecz i pomyślałam że się z Wami podzielę :) Niby oczywiste, ale bardzo ciekawie wyjaśnione :) Dziś odebraliśmy oficjalnie klucze od domku :) Teraz już naprawdę czas na dziecko :)
Powiedzenia trzymam kciuki za was🤞🤞🤞🙂🙂❤️❤️. Ja też się przygotowuje do kolejnej inseminacji
 
Dziewczynki trafiłam na ciekawa rzecz i pomyślałam że się z Wami podzielę :) Niby oczywiste, ale bardzo ciekawie wyjaśnione :) Dziś odebraliśmy oficjalnie klucze od domku :) Teraz już naprawdę czas na dziecko :)

Dziewczynki trafiłam na ciekawa rzecz i pomyślałam że się z Wami podzielę :) Niby oczywiste, ale bardzo ciekawie wyjaśnione :) Dziś odebraliśmy oficjalnie klucze od domku :) Teraz już naprawdę czas na dziecko :)

Dziewczynki trafiłam na ciekawa rzecz i pomyślałam że się z Wami podzielę :) Niby oczywiste, ale bardzo ciekawie wyjaśnione :) Dziś odebraliśmy oficjalnie klucze od domku :) Teraz już naprawdę czas na dziecko :)
Zycze aby mieszkało się Wam dobrze w domku no i spełnienia marzeń o dzidziusiu 🙂😁✊
 
reklama
Do góry