reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziękuję Kochane za wsparcie ❤️ Nie wiem co mam myśleć , strasznie to boli. Jestem na izbie przyjęć, zadzwoniłam do lekarza,który przyjmuje w szpitalu co u niego też byłam mówił że mam zgłosić się do szpitala zrobią mi USG . W sumie mia rację bo nie wyobrażam sobie czekać tydzień żeby krwawienie się pojawilo a skoro już tyle czasu nie wystąpiło to mogłabym nawet chodzić w tej ciąży do 12 tygodnia . Cieszę się że udało nam się choć na chwilę ale ta strata boli najbardziej 😭 Jeszcze raz dziękuję Kochane ❤️ Zapytałam się jeszcze lekarza czy taki zabieg nie przeszkadza w następne zajście w ciążę powiedział , że lepiej zrobić niż czekać bo może dojść do infekcji ....może jeszcze w szpitalu porobią mi jakieś badania...
Wiem, ze ciężko mi będzie Cię pocieszyć jakkolwiek, bo to bol niewyobrazalny...ale najważniejsze, ze znaleźliście metodę, która pomoże Wam osiągnąć wymarzony cel. Teraz jest mega ciężko, na pewno i bardzo mocno przytulam, ale mimo wszystko daje to nadzieje, ze jeszcze będzie pięknie ❤️ Dawaj znac, myślami jesteśmy z Tobą ❤️
 
reklama
Dziękuję Kochane za wsparcie ❤️ Nie wiem co mam myśleć , strasznie to boli. Jestem na izbie przyjęć, zadzwoniłam do lekarza,który przyjmuje w szpitalu co u niego też byłam mówił że mam zgłosić się do szpitala zrobią mi USG . W sumie mia rację bo nie wyobrażam sobie czekać tydzień żeby krwawienie się pojawilo a skoro już tyle czasu nie wystąpiło to mogłabym nawet chodzić w tej ciąży do 12 tygodnia . Cieszę się że udało nam się choć na chwilę ale ta strata boli najbardziej 😭 Jeszcze raz dziękuję Kochane ❤️ Zapytałam się jeszcze lekarza czy taki zabieg nie przeszkadza w następne zajście w ciążę powiedział , że lepiej zrobić niż czekać bo może dojść do infekcji ....może jeszcze w szpitalu porobią mi jakieś badania...
I dobrze zrobiłaś, że zadzwoniłaś do szpitala niż czekać i czekać! Trzymam kciuki aby wszystko sprawnie poszło 😊😊
 
Wiem, ze ciężko mi będzie Cię pocieszyć jakkolwiek, bo to bol niewyobrazalny...ale najważniejsze, ze znaleźliście metodę, która pomoże Wam osiągnąć wymarzony cel. Teraz jest mega ciężko, na pewno i bardzo mocno przytulam, ale mimo wszystko daje to nadzieje, ze jeszcze będzie pięknie ❤️ Dawaj znac, myślami jesteśmy z Tobą ❤️
Dziękuję Kochana 😘 jak dobrze że Was tu mam ...będę pisać
 
Mi też wyszło, to stan przedrzucawkowy, pewnie dostaniesz Acard. Głowa do góry, to tylko statystyki, będzie dobrze 😘
dziękuję bardzo za pocieszenie, a pamiętasz może jakie mniej więcej Ci ryzyko wyszło ?
Planuje na dniach przejść na chorobowe i zadbać o siebie i maleństwo, to też pewnie lepiej wpłynie na nasz ogólny stan zdrowia 😀
 
Dziękuję Kochane za wsparcie ❤️ Nie wiem co mam myśleć , strasznie to boli. Jestem na izbie przyjęć, zadzwoniłam do lekarza,który przyjmuje w szpitalu co u niego też byłam mówił że mam zgłosić się do szpitala zrobią mi USG . W sumie mia rację bo nie wyobrażam sobie czekać tydzień żeby krwawienie się pojawilo a skoro już tyle czasu nie wystąpiło to mogłabym nawet chodzić w tej ciąży do 12 tygodnia . Cieszę się że udało nam się choć na chwilę ale ta strata boli najbardziej 😭 Jeszcze raz dziękuję Kochane ❤️ Zapytałam się jeszcze lekarza czy taki zabieg nie przeszkadza w następne zajście w ciążę powiedział , że lepiej zrobić niż czekać bo może dojść do infekcji ....może jeszcze w szpitalu porobią mi jakieś badania...
Trzymam mocno za Ciebie kciuki ✊ dobrze że nie musisz czekać bo to jest najgorsze.. ale dasz radę :* jesteśmy silne💪💪💪
 
@Claudia2405 co u Ciebie? Jaka się czujesz na koncowce? Jeszcze w dwupaku? 🤰
Oj miło , że napisałaś...🥰tak jeszcze w dwupaku☺️Bardzo bardzo ciężko i szczerze cała ciąża Ok a teraz już mnie uziemiło bo już nie mam siły na nic i w sumie od świąt leżę...bo tu zakłuje tam zakłuje😂ale Pani doktor mówi , że dziecku to nie zagraża tylko taki urok ciąży😂tez zaglądam tu od czasu do czasu i śledzę co się dzieje... i bardzo jesteśm ciekawa czy już urodziłaś i szczerze przeglądam stronę po stronie i jescze neo doszłam do tej informacji☺️Dlatego zapytam bo jestem dopiero na postach ze świat, urodziłaś ? Bo z tego co czytałam to maleństwu się nie spieszyło ? ☺️
 
reklama
Do góry