reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witajcie, jak Wam mija sobota?
Ja wróciłam z monitoringu i wszystko jest idealnie i endo i pecherzyki. W tym miesiącu nie robimy iui, ale za to zostałam obstawiona tabsami i zastrzykami... od dzisiaj mam brac: kwas foliowy w dawce 5mg, encorton, acard, neoparin. Dodatkowo dzisiaj 2zastrzyki z ovitrelle. Potem od 21 dc do tego dojdzie duphaston. Wszystko, żeby zapobiec problemom immunologicznym, bo może to być przyczyna niepowodzeń. Także od dzisiaj staje się pełnoprawna lekomanka😉 miejmy nadzieje, ze to pomoże i się w końcu uda🤞
Hejka, a masz również minusowa grupę krwii?
 
reklama
Witajcie, jak Wam mija sobota?
Ja wróciłam z monitoringu i wszystko jest idealnie i endo i pecherzyki. W tym miesiącu nie robimy iui, ale za to zostałam obstawiona tabsami i zastrzykami... od dzisiaj mam brac: kwas foliowy w dawce 5mg, encorton, acard, neoparin. Dodatkowo dzisiaj 2zastrzyki z ovitrelle. Potem od 21 dc do tego dojdzie duphaston. Wszystko, żeby zapobiec problemom immunologicznym, bo może to być przyczyna niepowodzeń. Także od dzisiaj staje się pełnoprawna lekomanka😉 miejmy nadzieje, ze to pomoże i się w końcu uda🤞
Moze sie uda juz w tym cyklu!!
A czemu 2 zastrzyki?
 
Dziękuję bardzo Kochana ❤️ na pewnie tam węjde...co do badań to nie wiem jak się do tego zabrać i czy w ogóle bo jednak coś zadziałało nie wiem może coś poszło nie tak w podziale komórek, może moja niedoczynność która w ciąży się uaktywniła.... będą za dwa tygodnie wyniki ale pewnie tak też zbytnio nic nie wyjdzie z tego... Jak wiesz może o jakichś badaniach ,które można zrobić to będę bardzo wdzięczna. Zastanawiam się jeszcze jak miałam przed AID robione badania na toxo to wyszły mi wysokie przeciwciała ale te drugie tzn. że kiedyś przechodziłam to. Hmm tylko wydaje mi się że toxoplazmoza jest groźniejsza w ciąży jak się uaktywni a te przeciwciała co już mam to chronią...nie wiem wiadomo człowiek myśli co mogło pójść nie tak 😔
Wiesz co badań jest cała masa, część na pewno robiłaś przed AID. Musisz pogadać z lekarzem, ale przygotuj się że oni bagatelizują pierwsze poronienie zwłaszcza jeśli jesteś młoda. Ja na badania wydałam już masę kasy, ale z racji wieku nie mogłam czekać i słuchać lekarzy że może następnym razem się uda, no i wyszły mutacje z trombofili, zespół antyfosfolipidowy no i po ciąży posypała mi się tarczyca. Wiem, że niektóre laboratoria mają pakiety po poronieniu z reguły kosztuje to kilka stówek. Badania zarodka też na pewno coś powiedzą a tarczycę przed następną próbą warto zbić do 1-1,5. Myślę że dobrze by było żebyś mutacje i zepół antyfos. zrobiła, toxo jak Ci wyszły ok to się nie przejmuj. Trzymam kciuki :)
 
Trzymam mocno kciuki! Ja wlasnie umylam lodowke. Ostatnio czuje sie conajmniej srednio. Nie wiem czy to pogoda czy cos innego ale jakos tak smutno. Dzis 6 dzien po 4 iui , za kilka dni pewnie juz bedzie wiadomo czy sie udalo. Jesli nie, czeka mnie badanie HSG, troche sie boje :(
HSG to kilka minut i zero bólu przynajmniej w moim przypadku, a miałam na żywca robione. Trochę uczucie rozpierania i tyle ale może to też zależy od faktu czy jajowody są drożne - generalnie nic strasznego :)
 
HSG to kilka minut i zero bólu przynajmniej w moim przypadku, a miałam na żywca robione. Trochę uczucie rozpierania i tyle ale może to też zależy od faktu czy jajowody są drożne - generalnie nic strasznego :)
tez mi sie tak wydaje, ze jak jest okej to nie ma bólu. Mam jeszcze nadzieje że może jednak sie uda tym razem i badanie nie będzie potrzebne
 
Wiesz co badań jest cała masa, część na pewno robiłaś przed AID. Musisz pogadać z lekarzem, ale przygotuj się że oni bagatelizują pierwsze poronienie zwłaszcza jeśli jesteś młoda. Ja na badania wydałam już masę kasy, ale z racji wieku nie mogłam czekać i słuchać lekarzy że może następnym razem się uda, no i wyszły mutacje z trombofili, zespół antyfosfolipidowy no i po ciąży posypała mi się tarczyca. Wiem, że niektóre laboratoria mają pakiety po poronieniu z reguły kosztuje to kilka stówek. Badania zarodka też na pewno coś powiedzą a tarczycę przed następną próbą warto zbić do 1-1,5. Myślę że dobrze by było żebyś mutacje i zepół antyfos. zrobiła, toxo jak Ci wyszły ok to się nie przejmuj. Trzymam kciuki :)
.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry