reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Nie wolno Ci tak myśleć ,

Nie wolno Ci tak myśleć , że los daje znaki żebyś nie była w ciąży. Los/życie często daje nam mocno w kość sama to wiesz ale trzeba dać mu pstryczka w nos żeby się ogarnął. Wiem po sobie dobrze radzę ale sama mam takie myśli ale zawsze szybko je odpędzam . Myślę przecież dam radę poradziłam sobie z tym co dotychczas mnie spotkało i poradzę sobie dalej choćby nie wiem co choć nie jest łatwo trzeba jakoś myśleć pozytywnie. Widzę, że jesteś bardzo silną kobietą i jak walczysz i to jest ważne . Los na pewno Ci to wynagrodzi tak jak Ewelinka pisała polipy, torbiele, nadżerki zdarzają się każdym kobietom ja jeszcze nie miałam ale to pewnie kwestia czasu i też coś wyjdzie a przez to wszystko że nasz organizm podczas starań dostaję różne leki i do tego czasami stres. Wiem, że to wszystko wiesz ... Będzie dobrze . Wszystkie tu Tobie kibicujemy . ❤️😘
Wszystkie damy radę!!!!!!! Chociażby nie wiem ile łez jeszcze przed nami, ile jeszcze złych dni i niepowodzeń (oby jak najmniej oczywiście). Jesteśmy cholernie silne, nigdy nie myślałam że dam radę tyle wytrzymać, a jednak. I zobaczycie że kiedyś usiądziemy z naszymi dzieciakami na rękach i będziemy ryczeć jak bóbr ale ze szczęścia wiedząc że było warto❤️❤️❤️ jeśli los ma dla nas jeszcze jakieś kłody, proszę bardzo, kolejne również przeskoczymy. 🥰
 
Wszystkie damy radę!!!!!!! Chociażby nie wiem ile łez jeszcze przed nami, ile jeszcze złych dni i niepowodzeń (oby jak najmniej oczywiście). Jesteśmy cholernie silne, nigdy nie myślałam że dam radę tyle wytrzymać, a jednak. I zobaczycie że kiedyś usiądziemy z naszymi dzieciakami na rękach i będziemy ryczeć jak bóbr ale ze szczęścia wiedząc że było warto❤️❤️❤️ jeśli los ma dla nas jeszcze jakieś kłody, proszę bardzo, kolejne również przeskoczymy. 🥰
Dokladnie nic dodac nic ujac! 😁🥰🥰
 
Wszystkie damy radę!!!!!!! Chociażby nie wiem ile łez jeszcze przed nami, ile jeszcze złych dni i niepowodzeń (oby jak najmniej oczywiście). Jesteśmy cholernie silne, nigdy nie myślałam że dam radę tyle wytrzymać, a jednak. I zobaczycie że kiedyś usiądziemy z naszymi dzieciakami na rękach i będziemy ryczeć jak bóbr ale ze szczęścia wiedząc że było warto❤️❤️❤️ jeśli los ma dla nas jeszcze jakieś kłody, proszę bardzo, kolejne również przeskoczymy. 🥰
Piękne napisane❤️ już sobie wyobrażam jak patrzymy na nasze dzieci i nie będziemy pewnie dowierzać że te największe marzenie się spełniło. Będziemy wspaniałymi mamami ❤️A te przeszkody to tylko są małą potyczką w drodze na szczyt. ☺️ Wiadomo , że gdy coś nam trudno osiągnąć to wtedy człowiek to najbardziej docenia i apropo nigdy nie pogodzę się z matkami ,które porzucają biją swoje dzieci i wtedy sobie myślę gdzie tu sprawiedliwość taka x z łatwością zaszła w ciążę i jeszcze nie kocha swojego dziecka a my byśmy wszystko oddały . No ale życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe. My jesteśmy silne babki i damy radę 💪💪 Jeszcze będziemy miło wspominać nasze starania i coś co wydawało się trudne z biegiem czasu okaże się banalnie proste ☺️
 
Piękne napisane❤️ już sobie wyobrażam jak patrzymy na nasze dzieci i nie będziemy pewnie dowierzać że te największe marzenie się spełniło. Będziemy wspaniałymi mamami ❤️A te przeszkody to tylko są małą potyczką w drodze na szczyt. ☺️ Wiadomo , że gdy coś nam trudno osiągnąć to wtedy człowiek to najbardziej docenia i apropo nigdy nie pogodzę się z matkami ,które porzucają biją swoje dzieci i wtedy sobie myślę gdzie tu sprawiedliwość taka x z łatwością zaszła w ciążę i jeszcze nie kocha swojego dziecka a my byśmy wszystko oddały . No ale życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe. My jesteśmy silne babki i damy radę 💪💪 Jeszcze będziemy miło wspominać nasze starania i coś co wydawało się trudne z biegiem czasu okaże się banalnie proste ☺️
Powiem Wam że z każdą porażką wylałam morze łez. Ale jak sobie wyobrażę że w końcu się uda to będę ryczała jeszcze bardziej 🥰
 
Powiem Wam że z każdą porażką wylałam morze łez. Ale jak sobie wyobrażę że w końcu się uda to będę ryczała jeszcze bardziej 🥰
Wiem Kochana ale to już będą łzy szczęścia niesamowitego szczęścia ❤️❤️ już na serduszku zrobi się lżej i będzie pięknie . Jeszcze tylko chwileczkę trzeba poczekać i będzie cudownie . ☺️ Będziesz najlepszą mamusią ❤️
 
reklama
Do góry