reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    222

anolianna

Fanka BB :)
Kurcze dziewczyny powiedzcie czy wy po tych wszystkich zastrzykach na stymulacje też miałyście jakieś skutki uboczne? Bo kurcze od wczoraj tak mnie piersi pobolewaja nie cały czas ale są takie momenty i już sama nie wiem co to może być. Bo przy naturalnych cyklach bez zastrzyków czasem mnie bolały przed okresem ale zawsze tydzień przed przestawały więc wiedziałam kiedy będzie @.

reklama

eij

Kurcze dziewczyny powiedzcie czy wy po tych wszystkich zastrzykach na stymulacje też miałyście jakieś skutki uboczne? Bo kurcze od wczoraj tak mnie piersi pobolewaja nie cały czas ale są takie momenty i już sama nie wiem co to może być. Bo przy naturalnych cyklach bez zastrzyków czasem mnie bolały przed okresem ale zawsze tydzień przed przestawały więc wiedziałam kiedy będzie @.
Tak, ból piersi, ból jak na @ w środku cyklu, ból głowy.... każdy organizm różnie reaguje ale fakt jest taki że stymulacja obciąża nasz organizm, tym bardziej kilka cykli z rzędu 😏

Fok123

Ja nie mialam skutkow ubocznych, bardziej przed IuI jak bralam letrozol to mnie jajniki bolaly mialam wrazenie zr czuc jak pecherzyki rosna:)

Emmka87

Aktywna w BB
Ja po owulacji się martwiłam że nic się nie dzieje za to teraz masakra cycki duże i bolą, brzuch jak na @ boli może ciut delikatniej, głowa boli, temperatura czasem mi wzrasta do 37 i taka do d...y jestem nic mi się nie chce 😑

anolianna

Ja po owulacji się martwiłam że nic się nie dzieje za to teraz masakra cycki duże i bolą, brzuch jak na @ boli może ciut delikatniej, głowa boli, temperatura czasem mi wzrasta do 37 i taka do d...y jestem nic mi się nie chce 😑
No to mnie tez glowa boli i na nic siły nie mam i dziś te piersi. Ech

Fok123

Dziewczyny. A czy któraś może przybliżyć procedurę in vitro? Czy jest bardzo czasochłonna/ wyczerpującą,? Chodzi mi o możliwość pracowania w trakcie?
Jestem po 3 nieudanej iui i sama nie wiem czy robić 4 czy lepiej iść w in vitro. Trochę się boję, że sie okaze, że coś jest nie tak z moimi komórkami i na samą myśl mam mega doła.
Help.. :(
Hej:)
U mnie wygladalo to tak ze od 2 dnia cyklu rano o 8 mialam zastrzyki, gonal w penie wiec robilam sobie sama a potem tez cetrotide z igla i strzykawka to robil mo mąż.
Na badania krwi chodzilam rano przed pracą musialam oznaczyc estradiol i progesteron przed tym jak zaczęłam brac leki oraz potem w trakcie.
Chodziłam tez na monitoring spr jak rosna jajeczka ale ja akurat pracuje zdalnie wiec mialam wizyty ok 12-13 w porze obiadu.
Do kliniki mam w miare bliskl woec ok godzine mnie nie bylo.
Orocz tego jeszcze wymaz covid miałam ale sie umowilam popołudniu po pracy..
No i wczesniej trzeba zrobic sporo różnych badan krwi juz nie pamiętam czy musialy byc ma czczo...
Dla mnie bylo to meczace troche ale na szczęście przez to ze pracuje z domu nie musialam sie tlumaczyc ze wychkdze do lekarza tylko po prostu w przerwie na obiad wychkdzilam. W dniu punkcji wzielam dzien wolnego, gdyby sie udała to transfer mialam miec dzisiaj a akurat mielismy w pracy wolne za 2 maja...
Ale w następnym podejściu na punkcję bede musiala wziac l4 bo raczej urlopu nie dostanę a co bedzie dalej to zobaczymy:)

reklama

hername

Aktywna w BB
Hej:)
U mnie wygladalo to tak ze od 2 dnia cyklu rano o 8 mialam zastrzyki, gonal w penie wiec robilam sobie sama a potem tez cetrotide z igla i strzykawka to robil mo mąż.
Na badania krwi chodzilam rano przed pracą musialam oznaczyc estradiol i progesteron przed tym jak zaczęłam brac leki oraz potem w trakcie.
Chodziłam tez na monitoring spr jak rosna jajeczka ale ja akurat pracuje zdalnie wiec mialam wizyty ok 12-13 w porze obiadu.
Do kliniki mam w miare bliskl woec ok godzine mnie nie bylo.
Orocz tego jeszcze wymaz covid miałam ale sie umowilam popołudniu po pracy..
No i wczesniej trzeba zrobic sporo różnych badan krwi juz nie pamiętam czy musialy byc ma czczo...
Dla mnie bylo to meczace troche ale na szczęście przez to ze pracuje z domu nie musialam sie tlumaczyc ze wychkdze do lekarza tylko po prostu w przerwie na obiad wychkdzilam. W dniu punkcji wzielam dzien wolnego, gdyby sie udała to transfer mialam miec dzisiaj a akurat mielismy w pracy wolne za 2 maja...
Ale w następnym podejściu na punkcję bede musiala wziac l4 bo raczej urlopu nie dostanę a co bedzie dalej to zobaczymy:)
A dużo było tych wizyt?
I czy ta punkcja boli?
Rozumiem, że masz drugie podejście do ivf?