reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej mam problem zaczął mnie pobolewać ząb (pląba wypadla) umówiłam się do dentysty na 13.05 ale tak teraz się zastanawiam a jak okaże się że jestem w ciąży( 10.05 beta) , czy ta wizyta będzie dobrym pomysłem? Ja sobie tłumaczę to tak że lepiej iść niż żeby potem faszerować się tabletkami przeciwbólowymi (jak na razie nie biorę). Co myślicie?
 
reklama
Hej mam problem zaczął mnie pobolewać ząb (pląba wypadla) umówiłam się do dentysty na 13.05 ale tak teraz się zastanawiam a jak okaże się że jestem w ciąży( 10.05 beta) , czy ta wizyta będzie dobrym pomysłem? Ja sobie tłumaczę to tak że lepiej iść niż żeby potem faszerować się tabletkami przeciwbólowymi (jak na razie nie biorę). Co myślicie?
Poinformuj tylko lekarza o tym fakcie przed podaniem ewentualnie znieczulenia. Samo leczenie zęba w mojej ocenie nie stanowi zagrożenia
 
Ja mialam 2, plus wizyta przed, ale z tego co lekarz mówił to zalezy od tego jak rosna te pecherzyki.
Punkcja nie boli ale Cie usypiaja (a i zapomnialam jeszcze mialam wizyte u anestezjologa plus badania - pakiet anestezjologiczny).
Ogolnie to na czczo trzeba byc bylam w klinice o 7.30 ok 9.30 mialam punkcje potem jak sie wybudzilam to odpoczywalam jakies 2 godziny, potem byla jeszcze wizyta u gin (mowil ile sie udalo pobrac jajeczek, zrobil jeszcze usg czy nie ma jakiegos krwawienia) i po wyjsciu po jakis 2h dostalam smsa ze te ktore sie udalo pobrac byly niedojrzale a pozostałe byly puste:(
Tak podchodzę jeszcze raz, teraz biore progesteron i czekam na okres i zaraz przed miesiaczka mam wizyte zeby ustalic jakie dalsze plany i jak bedzie wygladala stymulacja.
Ale ogólnie to w dniu punkcji nie wolno wrocic do pracy i przez 24h nie wolno prowadzić samochodu
Super. Bardzo Ci dziękuję a da się jakoś podrasowac te jajeczka? Bo też się o to boje. I czy wtedy płaci się jak za całość procesu jak nie dochodzi do transferu?
 
Super. Bardzo Ci dziękuję a da się jakoś podrasowac te jajeczka? Bo też się o to boje. I czy wtedy płaci się jak za całość procesu jak nie dochodzi do transferu?
Nie mam pojecia, ale mam nadzieje ze po zmianie sppsobu stymulacji uda sie pobrac takie zeby nadawaly sie do zapłodnienia..
A czemu masz obawy o Twoje jajeczka?
U mnie w klinice byly rozne opcje płatności, my wybralismy taka ze osobno placimy za wisyty, badania, punkcje ewentialny transfer itp, ale to w kazdej klinice pewnie jest inaczej. Nas do tej pory wynioslo ok 8 tys za przygotowanie do in vitro ale juz mielismy czesc badan z IUI, i mamy zwrot ok 2 tys za to ze nie dosslo do zaplodnienia zarodkow
 
Nie mam pojecia, ale mam nadzieje ze po zmianie sppsobu stymulacji uda sie pobrac takie zeby nadawaly sie do zapłodnienia..
A czemu masz obawy o Twoje jajeczka?
U mnie w klinice byly rozne opcje płatności, my wybralismy taka ze osobno placimy za wisyty, badania, punkcje ewentialny transfer itp, ale to w kazdej klinice pewnie jest inaczej. Nas do tej pory wynioslo ok 8 tys za przygotowanie do in vitro ale juz mielismy czesc badan z IUI, i mamy zwrot ok 2 tys za to ze nie dosslo do zaplodnienia zarodkow
No właśnie wkręcilam sobie, że jak 3 iui się nie udały i nie wiemy czemu, bo nasienie Meza dobre, to na pewno że mną jest jakiś głębszy problem.. :/
Mamy wizytę podsumowjaca w piątek, wiec zobaczę co lekarz powie.
 
Hej mam problem zaczął mnie pobolewać ząb (pląba wypadla) umówiłam się do dentysty na 13.05 ale tak teraz się zastanawiam a jak okaże się że jestem w ciąży( 10.05 beta) , czy ta wizyta będzie dobrym pomysłem? Ja sobie tłumaczę to tak że lepiej iść niż żeby potem faszerować się tabletkami przeciwbólowymi (jak na razie nie biorę). Co myślicie?
Nie ma przeciwskazań do leczenia, tylko tak jak koleżanka wspomniała należy poinformować i tym fakcie stomatologa.
 
reklama
Hej dziewczyny, jutro idę na betę. Wiem jaki będzie wynik ale muszę zrobić w 14 dpo i zadzwonić do kliniki. Czy jakieś badania warto jeszcze zrobić? Przed iui miałam tsh, fsh, lh, estriadiol i tak się zastanawiam czy coś jeszcze... Podłamałam się tą pierwszą nieudaną próbą i szukam co jeszcze mogę :-(
Czy u Was drugie podejście było od razu w kolejnym cyklu? Bo nie dopytałam lekarza jak to będzie wyglądać. Pierwsza była na cyklu stymulowanym
 
Do góry