reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hejka:) pytałam wczoraj o to moją ginekolog i powiedziała, że szczepić się, ale dopiero jak mi wyjdzie ujemny test w tym cyklu. Aczkolwiek mam nadzieję, że go nie będzie ;-) Generalnie chodzi o to, żeby się zaszczepić w pierwszej fazie cyklu, zanim się zacznie owulacja i zastrzyki z nią związane i pozostałe leki.
Dobrze wiedzieć :) to ja 19 maja wpasuję się idealnie bo @ ma przyjść w czw, ale ponieważ owu się przesunęła to myślę że bliżej nd dostanę.
 
reklama
Aha. Rozumiem. Ja też mam wątpliwości ale stwierdziłam że szczepienie jednodawkowa szczepionka Johnson będzie dobrym kompromisem. Nie mam pewności że zdążę się zaszczepić tą dwudawkowa więc nie chcę ryzykować
Ja dzis pisałam do swojej Gino i mowila że mimo stymulacji mogę się zaszczepić, tylko Pfizer lub Moderna w razie jakby druga dawka była już w ciazy.
 
Dziewczyny,
Jestem po wizycie u lekarza.. Powiedział ze biorac pod uwage badania amh itp moj organizm zareagowal nieprzewidywalnie i zaskakujaco na podane leki do stymulacji. Mowil tez ze jesli punkcja jest tak wczesnie a ja mialam 9 dzien cyklu to czesto tak bywa, a przedłużyc o no dwa dni sie nie dalo...
A teraz ruszam z dlugim protokolem, od 1 dnia cyklu tabletki anty a potem jeszcze wiecej zastrzykow:)
Mam nadzieje ze sie uda ale nie nastawiam sie zbyt pozytywnie bo boje sie kolejnej porazki a tez zdaje sobie sprawe ze nawet jesli jajeczka beda ok to jeszcze kolejny etap moze sie nie udac jak to czy w ogóle sie zaplodnia lub czy zrobia sie z zaplodnionych zarodki i na koncu czy w ogole dojdzie do zagniezdzenia...
 
Dziewczyny,
Jestem po wizycie u lekarza.. Powiedział ze biorac pod uwage badania amh itp moj organizm zareagowal nieprzewidywalnie i zaskakujaco na podane leki do stymulacji. Mowil tez ze jesli punkcja jest tak wczesnie a ja mialam 9 dzien cyklu to czesto tak bywa, a przedłużyc o no dwa dni sie nie dalo...
A teraz ruszam z dlugim protokolem, od 1 dnia cyklu tabletki anty a potem jeszcze wiecej zastrzykow:)
Mam nadzieje ze sie uda ale nie nastawiam sie zbyt pozytywnie bo boje sie kolejnej porazki a tez zdaje sobie sprawe ze nawet jesli jajeczka beda ok to jeszcze kolejny etap moze sie nie udac jak to czy w ogóle sie zaplodnia lub czy zrobia sie z zaplodnionych zarodki i na koncu czy w ogole dojdzie do zagniezdzenia...
A i jeszcze jedno pytalam o szczepienie to mowil ze przed stymulacja mozna ale w trakcie nie
 
Dziewczyny pomóżcie. Oturz od 6 miesięcy byłam na lekach stymulujących owulację i dostawałam zastrzyk na pęknięcie. W tym czasie miałam również 2 insyminacje. Teraz zrobiliśmy miesiąc przerwy od leków i od tego wszystkiego i w przyszłym cyklu ruszamy do in-vitro. Jak jest z okresem po odstawieniu leków na stymulację owulacji? Czy organizm wraca na stare tory i jak przed stymulacja miałam nie regularne długości cykli to teraz też tak będzie? Czy może się powinno trochę wyregulować. Dziś mam 7 dzień spóźnienia a okresu ani widu ani słuchu. Zrobiłam dwa testy ale po południu (do tego jakieś z allegro dołączone do testów owulacyjnych) i oczywiście negatywne.
U mnie znowu bylo tak ze cykle sie skrocily, ale kazdy organizm jest inny, moze poczekaj dzien lub dwa a jak dalej nie bedzie to sie skonsultuj z lekarzem
 
reklama
Dziewczyny,
Jestem po wizycie u lekarza.. Powiedział ze biorac pod uwage badania amh itp moj organizm zareagowal nieprzewidywalnie i zaskakujaco na podane leki do stymulacji. Mowil tez ze jesli punkcja jest tak wczesnie a ja mialam 9 dzien cyklu to czesto tak bywa, a przedłużyc o no dwa dni sie nie dalo...
A teraz ruszam z dlugim protokolem, od 1 dnia cyklu tabletki anty a potem jeszcze wiecej zastrzykow:)
Mam nadzieje ze sie uda ale nie nastawiam sie zbyt pozytywnie bo boje sie kolejnej porazki a tez zdaje sobie sprawe ze nawet jesli jajeczka beda ok to jeszcze kolejny etap moze sie nie udac jak to czy w ogóle sie zaplodnia lub czy zrobia sie z zaplodnionych zarodki i na koncu czy w ogole dojdzie do zagniezdzenia...
Kochana trzymam kciuki. Musi być dobrze. Musi!! Zmienił Ci leki do drugiej stymulacji czy dołożył tylko?
 
Do góry