reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ladybea, ja tylko raz przed iui miałam zastrzyk ovitrelle, na 2h przed. W pozostałych przypadkach uznano, że nie ma potrzeby.
Smerfeta, pobolewanie jajników może być dobrym objawem, więc &&&&&&
Nati, tempka ładna, na piersi bolące ciążowo przyjdzie jeszcze czas, więc dobrze to wygląda :-) &&&&&&&
Aniołkowa_mama, przykro mi, ale dobre wieści przed Tobą.
Miłego dnia!
 
reklama
witam, matko ale naprodukowałyście, w życiu nie nadrobie, ja wpadłam tylko po wiedzieć że po wizycie jestem, pęcherzyki małe, dostałam jeszcze 2 zastrzyki (na dziś i 19) potem wizyta 21 i decyzja kiedy iui :)
a mam takie pytanko : jak się przygotować do inseminacji, jak partner ??
 
Pyscek Ty szykowac się specjalnie nie musisz, partner również nie, ale przynajmniej 3 dni przed iui nie możecie współżyć!!! Bo plemniczków musi być dużo i muszą mieć z czego wybierać:-)
 
Pyscek, no właśnie, ten pościk przed. 3 dni podobno optymalnie. Ale zbyt długo też niedobrze. Ma być dużo żołnierzyków, ale mają też być względnie "świeże".
 
Witam się dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień :-) Ja po jednej imprezie (z rodzicami i siostrą naszego skoczka/rajdowca) i lecę na drugą (bankiet na polu golfowym), tylko ciuchy muszę zmienić, prawie jak celebrytka :-D:-D:-D "Prawie" robi wielką różnicę ...;-) Kciuki za Nati i Smerfetę trzymam cały czas :-)
 
Wow kasik 36/37 takie towarzystwo :rofl2::eek::cool:

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi. Pytałam bo jutro mam wziąć zastrzyk Choragon o 8-9, poniedziałek i wtorek do roboty i w środę idę na wizytę. Trochę mnie to dziwi, czyżby doktorek zapomniał o iui :no: bo w końcu przed zlecana jest wstrzemięźliwość.Może chce jeszcze nauralnie spróbować. Wiecie że na wizycie człowiek dostaje małpiego rozumu i dopiero później analizuje to co usłyszał.
 
Dzieki dziewczyny! Poki co wszystkie nicki mi sie mylą jeszcze,ale juz niektóre z was rozróżniam:-)

Piszecie, ze zastrzyk Ovitrelle dostalyscie do 24h przed IUI a ja dostałam 36h przed i teraz sie zastanawiam czy nie za późno. Od dzisiaj zaczęłam kolejną stymulację, mam nadzieje, ze teraz sie uda.
 
Dziękuję dziewczyny :-*
ANIOŁKOWA MAMA przykro mie że Tobie sie nie udalo :-* co do zastrzyku to ja też ovitrelle robiłam 36h przed Iui
dziewczyny testujące trzymam za Was kciuki &&&&&&&&&&&&& w Was teraz nadzieja :-)
do mnie jeszcze @ nie zawitała :-/ by mogła już przyjść skubana bo jak jutro przyjdzie to o iui mogę zapomnieć w tym cyklu :-/
udanego weekendu :-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ale mnie podbrzusze pobolewa. Mogłaby ta @ przyjść, a nie tak się plamienie mi ciągnie i ciągnie. Wkurza mnie to. A jak Wam ten weekend mija?
 
Do góry