reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
hey,
aleści ponapisywały :-)

ledybea gadaj do pęcherzyków, niech rosną wielkie i dorodne:-)

Kasik wiesz, że trzymam :-)

smerfeta dobra decyzja. dbaj o nogę;-)

Justyn_ka fajnie, że się odzywasz. cieszę się że czujesz się dobrze. buźki:-)

wspomniałyście o kosztach leków, jak wiecie mój M. bierze wiele tabl. kupiliśmy pierwszą partię tabl w aptece stacjonarnej, a teraz zamówiliśmy na doz.pl i oszczędziliśmy blisko 50PLN. trzeba szukać zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze zapotrzebowanie.

powiedzcie mi proszę, może Ty kwiatuszqu, jak to jest z lekami dla nas kobiet przed ivf. czy każda z nas bierze takie same? czy to jest zależne od przyczyn niepłodności znajdujących się po naszej stronie?
rozumiecie o co mi chodzi? że jeśli u mnie okaże się że wszystkie wyniki mam okej to wiadomo będę musiał brać na stymulację, ale coś jeszcze?
przepraszam jeśli moje pytanie jest naiwne ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej:zawstydzona/y:
 
magdam ja na jednym leku dla m zaoszczędziłam 50-90zł porównując apteki w mieście i internetową.
Każde pytanie jest ważne w końcu są tu dziewczyny bardziej doświadczone z baaardzo duużą wiedzą.
 
Cześć dziewczyny, te które pamiętam i te nowe! trochę mnie nie było, wpadłam zobaczyć co u Was ale widzę, że większość zanikła ;/;/ Pole nadal w dwupaku :* Ja jestem przed in-vitro, jestem pod koniec cyklu od następnego zaczynam stymulację i zobaczymy co to będzie. Udało się z refundacją, bez żadnych komplikacji itd, z tego co wiem będzie u mnie standardowe in-vitro a nie ICSI bo nie ma wskazań do tego. Jakoś jak policzyłam to ok 10-12 listopad powinnam mieć punkcję. Stymulowana będę Gonalem i jeszcze coś tam dodatkowo nie pamiętam nazwy, podobno wszystko już od 1 dnia cyklu, leków żadnych w cyklu poprzedzającm czyli tych antykoncepcyjnych - nie dostalam.
Pozdrawiam dziewczyny i mocno trzymam za wszystkie kciuki już na zapas bo zaglądam tu już raczej nie za często.!
 
reklama
Do góry