reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej Dzieczynki dziś odebrałam wyniki wkońcu wiem jaką grupę krwi mam :-), a tak po za tym to wygląda to tak :

- TSH 2.79 norma 0,270-4,20
- FSH 7,02 czyli mieszcze się w fazie (pęcherzykowej 3,5-12,5), owulacyjnej 4,7-21,5 i lutealna 1,7-7,7 :confused:
- LH 5,81 i norma tu faza pęcherzykowa 2,4-12,6 i lutealna 1,0-11,4
- Estradiol 110 - norma fazie (pęcherzykowej 12,5-166), owulacyjnej 85,8-498 i lutealna 43,8-211
- progesteron 0,52 - norma fazie (pęcherzykowej 0,2-1,5), owulacyjnej 0,8-3,0
- Prolaktyna - 19,2 norma 4,8-23,30
Antygen HBs - 0,322 -niereaktywne
Toxoplazma gondii - 0,250 niereaktywny
Przeciw ciała 0,130 niereaktywny
Cytomegalowirus CMV- IgG 0,150 niereaktywny
Przeciwciała IgM- 0,211 niereaktywne
Przeciw ciała anty HCV- Ujemny
Treponema pallidium - Odczyn USR (VDRL) - ujemny

Badania były w 4 dniu to chyba ok wszystko jak myślicie ??
 
reklama
Witaj MajkaK czekanie jest męczące bo każdy by chciał mnieć to już za sobą, jak widać ja nie mogłam się doczekać samych wyników badań a to zawsze kroczek do przodu :) Jeszcze Amh nie zrobiłam ale zrobie we wtorek żeby przed następną wizytą było :)
 
Dzieki anabel87 za wsparcie...zaczęłam się iui interesować od niedawna jak zdałam sobie sprawę, że mój czas się kończy, na obserwacji usg w tym cyklu wyszlo ze nie chcą rosnąć moje pęcherzyki, więc bez stymulacji się nie obędzie. Nie wiem jakie badania będę musiała jeszcze wykonać, strasznie mało wiem :)
 
MajkaK ja też niestety jeszcze mało wiem a dopiero w tym cyklu będe miała monitoring pęcherzyków mam nadzieje że będą ładne i uda mi się przed gwiazdką pierwsze podejscie i mniejmy nadzieje ostatnie :) , Mi lek kazał zrobić te badania o których pisałam wyżej + Amh które mam do zrobienia, Wiecej info będe miała we wtorek :) ale dużo dziewczyn tu jest bardziej zorientowanych :-)
 
dagna Rozumiem cię w 100 %. Przypadek nie do końca ten sam, ale wiem jak ktoś cie traktuje jak gówniarę. Wyszłam za mąż w wieku 23 lat i od razu chciała mieć dziecko,ale nic z tego nie wychodziło. W końcu trafiłam do Białegostoku i po 3 latach się udało. Ale jak byłam w szpitalu na patologii ciąży to nikt nie traktował mnie poważnie. Niczego nie mogłam się dowiedzieć o stanie zdrowia mojego maluszka. W końcu się popłakałam a Pan Ordynator powiedział, że mam przestać histeryzować i powiedział " tak to jest, jak dzieci rodzą dzieci..." kurcze wtedy już miałam 26 lat. Potem usłyszałam od pielęgniarki, że wyprowadziłam Pana ordynatora z równowagi. Ja tylko chciałam wiedzieć co się dzieje!!!!
Teraz naprawdę dużo się pozmieniało jeśli chodzi o wiek. Tak czy siak lekarze nie maja prawa oceniać naszych decyzji!!! Każda z nas podejmuje decyzje o zajściu w ciąże w swoim czasie i im nic do tego.

kara ja tez nie miałam usg przed IUI i wydawało mi się to bez sensu, ale całe to moje pierwsze iui było jakieś na prędce. Do tej pory nie wiem jakie mąż wyniki nasienia :-(Kara co to jest ta dezynfekcja i po co?

anabel My też niedługo wszystkie będziemy w ciąży. Tutaj nabiera się sił i wiary, że damy radę:-):-):-)

Dziewczynki nie mam jeszcze wprawy w odpisywaniu wszystkim, za co bardzo przepraszam. Za to wszystkim Wam życzę miłego weekendu i za wszystkie trzymam kciuki.
 
Kasik- moja gin wczoraj mi powiedziała, że od 3 mc nie miała efektów w postaci ciąż a w tym miesiącu się posypało i stąd ten wynik:)
Dagna- kurcze normalnie nakopałabym temu lekarzowi!! co on sobie myśli... faktycznie jesteś osobą młodą ( ja też) ale to Ty decydujesz kiedy chcesz mieć dziecko, a on jest od tego by leczyć i prowadzić a nie decydować. Domyślam się, że ciężko rozmawia się z kimś z takim podejściem i przykro mi, że zostałas tak potraktowana:( Ja w wakacje poszłam do innego lekarza na kontrole po laparoskopii, bo moja gin była na wakacjach a ten mi powiedział " mogła Pani w młodosci lepiej dbać o siebie i wtedy myśleć o dziecku", byłam w szoku i powiedziałam, że jego zdanie mnie średnio interesuje i zaznaczyłam, że przyszłam tylko na USG, którego nawet nie musi ze mną omawiać. Głowa do góry, idź proszę i skonsultuj się z kimś innym.

Queen- kiedy masz 2 IUI??

Kara- ja nie mierzę temp, więc nic nie podpowiem

Majka- witaj, dobrze trafiłaś:) pytasz jak radzimy sobie z czekaniem??- hmm już chyba wszystkie wiemy, że w tym wszystkim najtrudniejszy jest czas- bo na niego nie mamy wpływu i tak szybko ucieka. Ale uwierz, że forum pomaga... my pomagamy i wspieramy więc powodzonka i pisz co i jak u Ciebie.

Justynka- dziękujemy za fluidki:)

Ladybea- :-)

A u mnie tak jak obiecywałam odliczanie do testowania, więc dziś jest pierwszy dzień od IUI .... w sobotę wizyta u gin i sprawdzamy czy wszystkie pęchole popękały:)
 
reklama
Do góry