reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Blueskye przykro mi bardzo;( nie mów o tym następnym problemie:tak: jest dużo dziewczyn które dopiero zaciążyły po któryms razie, także kochana głowa do góry:):) będzie dobrze...:):)
 
reklama
DZIEWCZYNY proszę bardzo was o poradę od 13 dni jestem stymulowana Puregonem z 50j podnieśli mi już do 150j pecherzyki w 15dc mają 10 i 9 mm rosną maksimum 1 mm na dzień nie wiem co jest w tamtym miesiącu wystarczyło 50j i urosły dwa pechole i w 12 dc miałam IUI. Lekarka powiedziała że jak do środy nie urosna to lepiej przerwać ale decyzja jest moja. Czy któraś z was też tak miala? I jaj nie urosna co robić? Już jestem lekko podlamana.
 
witam dziewczynki :)
Blu przykro mi i tulam Cię mocno!!!!!!!!!!
Kasik najlepsze życzonka imieninowe:-)

a ja miałam iść dziś na bete ale nie poszłam bo po pierwsze za późno pojechałam do laboratorium bo tylko do 11 pobierają materiał do badań a ja byłam o 11.20 a po drugie to wydaje mi się,że nie ma sensu bo i tak potwierdzi się brak ciąży..........i zastanawiam się czy nie wziąść luteiny na wywołanie @
 
Anabel dziękuję za życzenia :-)

Piaska z prolaktyną nie pomogę, ja miałam tylko bez obciążenia i mimo, że mam podwyższoną doktorek nie kazał robić z obciążeniem bo to i tak by nic nie dało. Biorę cały czas 1/2 Bromergonu i jest ok :-)

Pole ciasto jeszcze jest więc zapraszam :-) A dobre bardzo bo sernik najlepszy na świecie mojej teściowej, taki mokry, rozpływa się w ustach :-) Ponadto mam jeszcze "Malinowy bzyk" "Wiśniowy ogród" i "Torcik wiedeński" - co prawda z cukierni ale pycha. No i do tego oczywiście obowiązkowo ptasie mleczko, tym razem capuccino i pomarańczowo-czekoladowe. A i jeszcze mini ptysie z prawdziwą bitą śmietaną. Pycha :-D Obżarłam się już tak, że nie mogę się ruszać ale dzisiaj aerobic więc zrzucę ;-):-D Kawki Ci nie proponuję bo chyba nie możesz ale herbatki też mam dobre, różne owocowe z Tekane, najbardziej lubię malinową z wanilią, pycha :-) Mam nadzieję, że narobiłam smaku i ktoś do mnie jeszcze wpadnie :-D
Z tym HSG Blue to chyba coś źle zrozumiałam :sorry:

Bziunia zabraniam brać cokolwiek na wywołanie @ tylko pędzić jutro z rana na betę. Dziękuję za życzenia.

Kara z pęcholami nie pomogę bo ja miałam zawsze mało ale ładnie rosły, zresztą nie brałam nigdy Puregonu:sorry:
 
Witam Was kochane zniknęłam , bo internet mi wysiadł wrrr
Pogodziłam się z pierwszą porażką i myślę czy uda mi się w grudniu podejść do drugiej IUI.
Na razie czekam na @ ok 1 grudnia i stymulacja od 3 do 7 Etruzil 2,5 mg

Kasik wszystkiego naj naj naj zdrówka , słońca pomarańczy , niech Ci mężuś nago tańczy :-)

Pozdrawiam gorąco

Kara86:22.11.2013 podgląd pęcholi
AgaJa82: 24.11.2013. -
2 IUI
Bziunia:25.11.2013 beta (chyba,że wcześniej przyjdzie @)
Anabel87 - 26.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH, 05.12 HSG
Majka K: 26.11.2013.- wynik AMH, HSG prawdopodobnie 02.12.2013

Ladybea: 27.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH
agha: 28.11.2013. wysoka beta
Merlin: w listopadzie starania naturalne, na grudzień planowana 2 IUI
Asita: 2 pęchole w tym jeden dominujący - starania: "żywioł" - 7.12.2013 przewidywany termin @
Madziula Rz ok 1 grudnia @
78Lena: stymulacja i jakoś koło 12 grudnia II iui
Brydziajones: grudzień planowana 1 IUI
Kasica: w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Nati35 : grudzień histeroskopia
Ladybea: naturalne starania do końca roku a potem ...
Kasik36: styczeń 2014 planowane II ivf (ICSI)
Smerfeta: ~ styczeń 2014 --> ivf runda druga
MagdaM33: styczeń 2014 IVF
Kwiatuszek: totalny spontan:)
Enni: ogarnianie procedur związanych z in Vitro
Pole: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
Joanna82: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
 
kara86 przy moich 2 podejsciach bralam puregon 50j i nawet na niego zadzialam... potem juz bralam inne dawki bravella i menopur i mialam jeszcze wiecej pecherzykow... raz mi sie udalo no ale moja radosc nie trwala dlugo... najpierw pojdz na USG a noz podrosną.. mysl pozytywnie.... ale slyszalam zeby ladny byl pecherzyk to musi miec ok 20mm.. a badasz sobie estradiol? moze w twoim przypadku trzeba zmienic leki na inne, po ktorych lepiej zaareagujesz... ja tak mialam... !!

bziunia a robilas juz wczesniej bete? wyszla negatywna tak? w ktorym dc? powtorz badanie i wtedu odstaw leki, nie wczesniej !!

Dziewczyny ja jestem jakas inna, ja nie lubie ciast, tortow.... tzn zjem ale wiecie... wole normalne ciastka zjesc od czasu do czasu.. hmmm

Ladybea ja pierw mialam amh 4,85 a teraz jak podchodzilam do In vitro miaalm 7.9 wiec w ogole wysokie....


 
reklama
Lekarz powiedział mi, że tym razem jest więcej wojowników męża :) i są szybsze. Po zabiegu pokazał mi pod mikroskopem jak się poruszają i faktycznie była ogromna różnica :)


Kara86:22.11.2013 podgląd pęcholi

Bziunia:25.11.2013 beta (chyba,że wcześniej przyjdzie @)
Anabel87 - 26.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH, 05.12 HSG
Majka K: 26.11.2013.- wynik AMH, HSG prawdopodobnie 02.12.2013

Ladybea: 27.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH
agha: 28.11.2013. wysoka beta
Merlin: w listopadzie starania naturalne, na grudzień planowana 2 IUI
AgaJa82: 04.12.2013. - beta

Asita: 2 pęchole w tym jeden dominujący - starania: "żywioł" - 7.12.2013 przewidywany termin @
Madziula Rz ok 1 grudnia @
78Lena: stymulacja i jakoś koło 12 grudnia II iui
Brydziajones: grudzień planowana 1 IUI
Kasica: w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Nati35 : grudzień histeroskopia
Ladybea: naturalne starania do końca roku a potem ...
Kasik36: styczeń 2014 planowane II ivf (ICSI)
Smerfeta: ~ styczeń 2014 --> ivf runda druga
MagdaM33: styczeń 2014 IVF
Kwiatuszek: totalny spontan:)
Enni: ogarnianie procedur związanych z in Vitro
Pole: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
Joanna82: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
 
Do góry