reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć dziewczyny jest po 1 inseminacji i zastanawiam się nad jej sensem, czy ktoras z was mi podpowie? Dziś rano inseminacja w usg brak pęcherzyków, wczoraj rano hormony lh 36, estradiol 500 progesteron 0.2, wczorajszy test owulacyjny dodatni dopiero po południu, poprzednie ujemne od niedzieli robiłam co 3 h. W usg z soboty 2 pecherzyki 15 i 10 mm. Kiedy mogło dość do owulacji? Wieczorem, w nocy czy rano? Dziś iui o 10 była, martwię się, że to bez sensu
Hej. Ja miałam 2 iui na peknietych. Pierwsza nieudana. Drugą iui miałam pod koniec maja i testuje 15 czerwca. Mam nadzieję że ta sie udała
 
reklama
Cześć dziewczyny jest po 1 inseminacji i zastanawiam się nad jej sensem, czy ktoras z was mi podpowie? Dziś rano inseminacja w usg brak pęcherzyków, wczoraj rano hormony lh 36, estradiol 500 progesteron 0.2, wczorajszy test owulacyjny dodatni dopiero po południu, poprzednie ujemne od niedzieli robiłam co 3 h. W usg z soboty 2 pecherzyki 15 i 10 mm. Kiedy mogło dość do owulacji? Wieczorem, w nocy czy rano? Dziś iui o 10 była, martwię się, że to bez sensu

Ale usg miałaś robione przed czy po iui? Miałaś jakiś zastrzyk na pęknięcie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg było robione 3 dni wcześniej i dzis po iui wczoraj przez cały dzień bolało mnie i dziś tez w sumie też odczuwam jeszcze dyskomfort, z pewnością owulacji nie było wczoraj rano, wg tych hormonów z wczoraj rana powinna być dziś lub jutro a tu taka niespodzianka, mam nadzieję tylko, że zmiescilam się w 12 h
 
To był cykl naturalny bez stymulacji i hormonów na pekniecie, jeszcze mam nadzieje ze komórki uwolniły się w odstepie kilku godzinnym co dawało by jakąś szanse
 
Hej. Mam kolejne pytanie do Was: w sb mam wesele tj. 17.06. Inseminacje miałam 06.06 brałam clo pregnyl tez miałam podany. Czy jest sens żebym robiła test w sobote rano? Moze byc zafałszowany? Bardziej sie boje o pojawienie zafałszowanych II kresek
 
Witam,

Czy ktoś może mi streścić w jaki sposób można się dostać na ineminacje z NFZ ?
Słyszałem że taka opcja dostępna jest w Warszawie na Karowej, ale niestety doczwonić się tam nie da :-(
Zatem prośba o pomoc jak sobie z tym poradzić.
Prawdopodonie odpowiedź jest gdzieś już tu zawarta ale zanim przejżałbym 6500 tys to ....

Pozdrawiam
 
Witam,

Czy ktoś może mi streścić w jaki sposób można się dostać na ineminacje z NFZ ?
Słyszałem że taka opcja dostępna jest w Warszawie na Karowej, ale niestety doczwonić się tam nie da :-(
Zatem prośba o pomoc jak sobie z tym poradzić.
Prawdopodonie odpowiedź jest gdzieś już tu zawarta ale zanim przejżałbym 6500 tys to ....

Pozdrawiam
Na karowej nie robia, musisz zapisać sie do poradni leczenia niepłodności na Starynkiewicza a męża do androloga właśnie tam. Ja byłam tak kierowana ale nie poszłam zrobiłam prywatnie.
 
Dzięki za info,
Mąż to piszę :-) także żonę muszę zabrać.
Dziwne bo znajoma miała robioną inseminacje na Karowej ale nie wiem jak to załatwiała.
Jesteśmy po kilku badaniach niby wszystko jest ok ale nadal nic....
Również zapisani jesteśmy do Kliniki Invimed jakieś opinnie ?

Jeśli ktoś może jeszcze jakoś pokoerować będe wdzięczny.
 
@froncia jak u Ciebie? Jak się czujesz? Ja właśnie jadę do lekarza. Ch.... mnie chyba strzeli bo wredoty wciąż nie ma a specjalnie się na dziś umówiłam żeby w 1dc być na badaniach. Wciąż tylko brązowy śluz i wszystko się mi przeciąga...
 
reklama
Dzięki za info,
Mąż to piszę :-) także żonę muszę zabrać.
Dziwne bo znajoma miała robioną inseminacje na Karowej ale nie wiem jak to załatwiała.
Jesteśmy po kilku badaniach niby wszystko jest ok ale nadal nic....
Również zapisani jesteśmy do Kliniki Invimed jakieś opinnie ?

Jeśli ktoś może jeszcze jakoś pokoerować będe wdzięczny.
Byłam pod opieka karowej i pokierowali mnie właśnie na Starynkiewicza. To troche trwa czekałam do poradni 3 msc.. mieliśmy komplet badan a mąż bym pod opieka poradni od roku. I od ręki termin:)
 
Do góry