reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
@froncia jak u Ciebie? Jak się czujesz? Ja właśnie jadę do lekarza. Ch.... mnie chyba strzeli bo wredoty wciąż nie ma a specjalnie się na dziś umówiłam żeby w 1dc być na badaniach. Wciąż tylko brązowy śluz i wszystko się mi przeciąga...[/QUO


No ja powinnam w piątek dostać okres jutro pewnie też plemienia mi się zaczną a wiecie od czego sa te plamienia??: też nie napiszę jak mam te plamiebia i okres się nie moze rozkręcić ..wolalabyn odrazu dostać i już..... no zaczynam w tym cyklu brać clo od 3 do 7 dnia i będziemy próbować jeszcze raz....
 
Hej. Mam kolejne pytanie do Was: w sb mam wesele tj. 17.06. Inseminacje miałam 06.06 brałam clo pregnyl tez miałam podany. Czy jest sens żebym robiła test w sobote rano? Moze byc zafałszowany? Bardziej sie boje o pojawienie zafałszowanych II kresek

Iwo test możesz zrobić ale to będzie 11 dzień po może być negatywny [emoji6] proponuje po prostu nie pic i tez nadmiernie nie skakać na weselu [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobra ja już po wizycie. Trafiłam na Panią doktor którą bardzo lubię. Powiedziała że mam się nie załamywać. Ostatni raz próbujemy iui. Od 2 do 7 dc mam brać lamette i w 10 dc kontrola. Pani doktor powiedziała że tym razem przed iui dostanę kroplówkę która oczyści macicę i może się uda a jak nie to in vitro w krótkim protokole bo moje ahm daje taką możliwość.
 
Moka a jakie masz Amh?? Hmm pierwszy raz słysZę o kroplowce... no to razem znów będziemy prawie ze testować..... ja mam nadZieję że ze stymulacja Nam się uda....
 
Jak byłam na pierwszej iui to taką kroplówkę dostawała dziewczyna przed drugim in vitro.
Moje amh to 3,67
Wciąż czekam na @..
 
Aaaa... noo chyba że tak... ja mam amh 3.0 więc troszke niższe.....to czekanie najgorsze najpierw na okres pote n na iui a potem znów na test... ciągle myślami przy tym... ehh..
 
reklama
Oj tak, ja jak jutro nie dostanę to się zacznę martwić. Dziś 29 dc i 16 dni po iui. Bez stymulacji cykle zawsze miałam 29 dniowe więc jutro powinna być ale z drugiej strony po dupku dostawałam na następny dzień a tu już trzeci dzień bez dupka i @ nie ma...
 
Do góry